Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kalėdinė taurė, Data: 2008-12-06, Vieta: Kelmė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Petras Bartušis 
 Gintarė Bilvardaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, G.Bilvardaitė      
 16       ->      
   P.Bartušis, G.Bilvardaitė    
 9  Vincentas Vitkus 
 Gabrielė Gečaitė 
    21:3  21:10    
 V.Vitkus, G.Gečaitė      
 8  Martynas Milašauskis 
 Greta Palubinskytė 
  21:18  21:14      
     P.Bartušis, G.Bilvardaitė  
 5  Titas Kvederys 
 Dominyka Dragūnaitė 
      21:12  21:9  
 T.Kvederys, D.Dragūnaitė      
 12       ->      
   K.Reimeris, E.Zavadskytė    
 13  Džiugas Girulis 
 Dominyka Rimkutė 
    23:21  22:20    
 K.Reimeris, E.Zavadskytė      
 4  Karolis Reimeris 
 Eglė Zavadskytė 
  21:7  21:6       1-a vieta
       P.Bartušis, G.Bilvardaitė
 3  Dovydas Katauskas 
 Gabrielė Janušonytė 
        24:22  21:16
 D.Katauskas, G.Janušonytė      
 14       ->      
   D.Katauskas, G.Janušonytė    
 11  Ignas Zdanavičius 
 Ugnė Bernotaitė 
    21:13  10:21  21:14    
 T.Minetas, E.Gusarovaitė      
 6  Tadas Minetas 
 Edvina Gusarovaitė 
  21:9  21:7      
     D.Dzenys, K.Žalandauskaitė  
 7  Rokas Norbutas 
 Loreta Bagdonaitė 
      21:16  21:6  
 R.Norbutas, L.Bagdonaitė      
 10       ->      
   D.Dzenys, K.Žalandauskaitė    
 15         21:8  21:4    
 D.Dzenys, K.Žalandauskaitė      
 2  Deividas Dzenys 
 Kristina Žalandauskaitė 
  ->    K.Reimeris, E.Zavadskytė   3-a vieta
       D.Katauskas, G.Janušonytė
       D.Katauskas, G.Janušonytė   21:12  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Vitkus, G.Gečaitė    
     
     T.Kvederys, D.Dragūnaitė   ->   5-a vieta
     
     T.Minetas, E.Gusarovaitė     ->
     
     R.Norbutas, L.Bagdonaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Milašauskis, G.Palubinskytė    
   M.Milašauskis, G.Palubinskytė   ->    
     
      ->  
   D.Girulis, D.Rimkutė    
   D.Girulis, D.Rimkutė   ->     9-a vieta
     
        ->
   I.Zdanavičius, U.Bernotaitė    
   I.Zdanavičius, U.Bernotaitė   ->    
     
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.