Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas, Data: 2008-11-22, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Lukas Andriūšis    Dėl 1-16 vietos        
 L.Andriūšis        
 32       ->        
   L.Andriūšis      
 17  Jevgenij Serkov      21:6      
 R.Minderis        
 16  Rokas Minderis    21:13        
     L.Andriūšis    
 9  Nikita Kniazev        21:13    
 N.Kniazev        
 24  Juras Šulcas    21:7        
   E.Prelgauskas      
 25  Jengenij Ganža      21:7      
 E.Prelgauskas        
 8  Emilis Prelgauskas    21:12        
       L.Andriūšis  
 5  Paulius Jaščemskas          21:16  
 P.Jaščemskas        
 28  Tomas Čiursinas    21:2        
   P.Jaščemskas      
 21  Pranas Ramanauskas      21:15      
 K.Statauskas        
 12  Karolis Statauskas    21:6        
     M.Žiemininkas    
 13  Titas Urbšas        21:19    
 T.Urbšas        
 20  Jokūbas Mickus    21:12        
   M.Žiemininkas      
 29  Justas Budraitis      21:10      
 M.Žiemininkas        
 4  Marius Žiemininkas    21:4         1-a vieta
         M.Bogdanovič
 3  Miroslavas Bogdanovič            22:20
 M.Bogdanovič        
 30       ->        
   M.Bogdanovič      
 19  Denis Lamincev      21:14      
 A.Medvedev        
 14  Andrėj Medvedev    21:8        
     M.Bogdanovič    
 11  Marius Šlaustas        23:21    
 E.Zelvaras        
 22  Edvinas Zelvaras    21:18        
   A.Vnukov      
 27  Vladimir Fomin      21:4      
 A.Vnukov        
 6  Aleksandr Vnukov    21:6        
       M.Bogdanovič  
 7  Kiril Rybakov          21:7  
 K.Rybakov        
 26  Erikas Michejenko    21:13        
   G.Trakimas      
 23  Robertas Zuzo      21:18      
 G.Trakimas        
 10  Giedrius Trakimas    21:11        
     G.Trakimas    
 15  Donat Bartoševič        22:20    
 D.Bartoševič        
 18  Artūr Dubovik    21:11      M.Žiemininkas   3-a vieta
   D.Viskaitis    M.Žiemininkas
 31         21:7    G.Trakimas   23:21
 D.Viskaitis        
 2  Dominykas Viskaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Prelgauskas    
       P.Jaščemskas  
       P.Jaščemskas   21:11   5-a vieta
         P.Jaščemskas
       A.Vnukov     21:10
       D.Viskaitis  
       D.Viskaitis     B/Ž  
           
           
         E.Prelgauskas   7-a vieta
         A.Vnukov
         A.Vnukov   23:21
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Minderis      
     N.Kniazev    
     N.Kniazev   22:20    
       N.Kniazev  
     K.Statauskas     21:17  
     K.Statauskas    
     T.Urbšas   22:20     9-a vieta
         K.Rybakov
     A.Medvedev       21:18
     A.Medvedev    
     E.Zelvaras   21:15    
       K.Rybakov  
     K.Rybakov     21:19  
     K.Rybakov    
     D.Bartoševič   21:13    
           
         K.Statauskas   11-a vieta
         A.Medvedev
         A.Medvedev   21:8
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Minderis    
       T.Urbšas  
       T.Urbšas   21:14   13-a vieta
         E.Zelvaras
       E.Zelvaras     21:12
       E.Zelvaras  
       D.Bartoševič   21:17  
           
           
         R.Minderis   15-a vieta
         R.Minderis
    Dėl 17-32 vietos      D.Bartoševič   21:10
         
   J.Serkov      
   J.Serkov   ->      
     J.Šulcas    
   J.Šulcas     21:16    
   J.Šulcas      
   J.Ganža   21:14      
       J.Šulcas  
   T.Čiursinas       21:15  
   P.Ramanauskas      
   P.Ramanauskas   21:17      
     J.Mickus    
   J.Mickus     21:18    
   J.Mickus      
   J.Budraitis   21:11       17-a vieta
         M.Šlaustas
          21:15
   D.Lamincev      
   D.Lamincev   ->      
     M.Šlaustas    
   M.Šlaustas     21:5    
   M.Šlaustas      
   V.Fomin   21:8      
       M.Šlaustas  
   E.Michejenko       21:15  
   E.Michejenko      
   R.Zuzo   21:19      
     A.Dubovik    
   A.Dubovik     21:16    
   A.Dubovik      
    ->    J.Mickus   19-a vieta
         A.Dubovik
         A.Dubovik   21:12
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Serkov    
       J.Serkov  
       P.Ramanauskas   21:17   21-a vieta
         J.Serkov
       D.Lamincev     21:13
       D.Lamincev  
       E.Michejenko   21:18  
           
           
         P.Ramanauskas   23-a vieta
         E.Michejenko
         E.Michejenko   21:11
      Dėl 25-32 vietos      
         
     J.Ganža    
     J.Ganža   ->    
       J.Ganža  
     T.Čiursinas     21:10  
     T.Čiursinas    
     J.Budraitis   21:12     25-a vieta
         J.Ganža
          21:9
     V.Fomin    
     V.Fomin   ->    
       R.Zuzo  
     R.Zuzo     21:10  
     R.Zuzo    
      ->    
           
         T.Čiursinas   27-a vieta
         V.Fomin
         V.Fomin   21:19
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       J.Budraitis  
       J.Budraitis   ->   29-a vieta
         J.Budraitis
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.