Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas, Data: 2008-11-22, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gabrielė Juzukonytė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Juzukonytė        
 32       ->        
   G.Juzukonytė      
 17  Greta Urbonaitė      21:8      
 G.Urbonaitė        
 16  Milita Kniazeva    21:16        
     G.Juzukonytė    
 9  Ugnė Trakimaitė        21:14    
 U.Trakimaitė        
 24       ->        
   A.Mažeikaitė      
 25         21:13      
 A.Mažeikaitė        
 8  Aistė Mažeikaitė    ->        
       G.Juzukonytė  
 5  Sigita Zakarkaitė          21:6  
 S.Zakarkaitė        
 28       ->        
   M.Masaitytė      
 21  Indrė Jucytė      21:7      
 M.Masaitytė        
 12  Minija Masaitytė    21:17        
     G.Alksnytė    
 13  Greta Alksnytė        21:15    
 G.Alksnytė        
 20  Aurelija Janušytė    21:16        
   G.Alksnytė      
 29         21:18      
 A.Ševeliova        
 4  Aleksandra Ševeliova    ->         1-a vieta
         G.Juzukonytė
 3  Jurga Zelvarienė            21:10
 J.Zelvarienė        
 30       ->        
   J.Zelvarienė      
 19  Indrė Velyvytė      21:8      
 E.Petrauskaitė        
 14  Emilija Petrauskaitė    28:26        
     J.Zelvarienė    
 11  Adelė Mažeikaitė        21:13    
 A.Mažeikaitė        
 22  Dovilė Marcinkevičiūtė    21:4        
   V.Ševeliova      
 27         21:19      
 V.Ševeliova        
 6  Valerija Ševeliova    ->        
       T.Urbonienė  
 7  Tanita Urbonienė          21:8  
 T.Urbonienė        
 26       ->        
   T.Urbonienė      
 23         21:17      
 U.Janušauskaitė        
 10  Ugnė Janušauskaitė    ->        
     T.Urbonienė    
 15  Evelina Krukovskytė        21:19    
 E.Krukovskytė        
 18  Paulina Puolytė    21:11      G.Alksnytė   3-a vieta
   E.Vitkūnaitė    G.Alksnytė
 31         21:13    J.Zelvarienė   21:15
 E.Vitkūnaitė        
 2  Eglė Vitkūnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mažeikaitė    
       A.Mažeikaitė  
       M.Masaitytė   21:11   5-a vieta
         E.Vitkūnaitė
       V.Ševeliova     21:10
       E.Vitkūnaitė  
       E.Vitkūnaitė   21:7  
           
           
         M.Masaitytė   7-a vieta
         V.Ševeliova
         V.Ševeliova   21:11
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Urbonaitė      
     G.Urbonaitė    
     U.Trakimaitė   21:17    
       A.Ševeliova  
     S.Zakarkaitė     21:10  
     A.Ševeliova    
     A.Ševeliova   21:13     9-a vieta
         A.Ševeliova
     E.Petrauskaitė       22:20
     A.Mažeikaitė    
     A.Mažeikaitė   21:10    
       E.Krukovskytė  
     U.Janušauskaitė       B/Ž  
     E.Krukovskytė    
     E.Krukovskytė   21:18    
           
         G.Urbonaitė   11-a vieta
         G.Urbonaitė
         A.Mažeikaitė   21:15
           
        Dėl 13-16 vietos    
       U.Trakimaitė    
       S.Zakarkaitė  
       S.Zakarkaitė   21:15   13-a vieta
         U.Janušauskaitė
       E.Petrauskaitė     21:19
       U.Janušauskaitė  
       U.Janušauskaitė   21:14  
           
           
         U.Trakimaitė   15-a vieta
         U.Trakimaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Petrauskaitė   21:17
         
   M.Kniazeva      
   M.Kniazeva   ->      
     M.Kniazeva    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Jucytė  
        23:21  
   I.Jucytė      
   I.Jucytė   ->      
     I.Jucytė    
   A.Janušytė     21:11    
   A.Janušytė      
    ->       17-a vieta
         I.Jucytė
          21:12
   I.Velyvytė      
   I.Velyvytė   ->      
     D.Marcinkevičiūtė    
   D.Marcinkevičiūtė     21:16    
   D.Marcinkevičiūtė      
    ->      
       P.Puolytė  
        21:8  
   .      
    ->      
     P.Puolytė    
   P.Puolytė     ->    
   P.Puolytė      
    ->    M.Kniazeva   19-a vieta
         M.Kniazeva
         D.Marcinkevičiūtė   21:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Janušytė  
       A.Janušytė   ->   21-a vieta
         A.Janušytė
       I.Velyvytė     21:6
       I.Velyvytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.