Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2005-09-10, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-11  
 1   Elina Vaisanen    Dėl 1-16 vietos        
 E.Vaisanen        
 32       ->        
  12:00   E.Vaisanen      
 17   Hana Kollarova      7:11  11:9  11:5 [43']      
 H.Kollarova        
 16       ->        
    14:00   K.Augustyn    
 9   Lea Pailloncy        11:2  11:3 [7']    
 L.Pailloncy        
 24       ->        
  12:00   K.Augustyn      
 25   Kamila Augustyn      8:11  11:1  11:3 [40']      
 K.Augustyn        
 8       ->        
      15:20   K.Augustyn  
 5  Rasa Šulnienė          11:0  11:3 [11']  
 R.Šulnienė        
 28       ->        
  12:00   R.Šulnienė      
 21  Gerda Voitechovskaja      11:8  13:10 [27']      
 G.Voitechovskaja        
 12       ->        
    14:00   S.Kamilova    
 13   Sandra Kamilova        13:10  8:11  11:4 [39']    
 S.Kamilova        
 20       ->        
  12:00   S.Kamilova      
 29  Kristina Dovydaitytė      8:11  13:10  11:5 [38']      
 K.Dovydaitytė        
 4       ->         1-a vieta
        10:00   K.Augustyn
 3  Vaida Čekauskienė            11:3  11:2 [22']
11:20   V.Čekauskienė        
 30  Urtė Rokaitė    11:1  11:6 [15']        
  12:30   R.Kilkenny      
 19         11:0  11:0 [9']      
 R.Kilkenny        
 14   Ruth Kilkenny    ->        
    14:00   A.Stapušaitytė    
 11           11:1  11:7 [33']    
 O.Jaciuk        
 22  Oksana Jaciuk    ->        
  12:30   A.Stapušaitytė      
 27         11:0  11:5 [18']      
 A.Stapušaitytė        
 6  Akvilė Stapušaitytė    ->        
      15:20   E.Despierre  
 7             11:5  11:7 [37']  
 K.Šefere        
 26   Kristine Šefere    ->        
  12:30   K.Šefere      
 23         11:1  11:0 [10']      
 U.Vasiliauskaitė        
 10  Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
    14:00   E.Despierre    
 15           11:6  11:3 [29']    
 J.Sjolund        
 18   Jenny Sjolund    ->      S.Kamilova   3-a vieta
  12:30   E.Despierre  
 31         11:3  11:4 [16']    A.Stapušaitytė   ->
 E.Despierre        
 2   Emilie Despierre    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Vaisanen    
       
       R.Šulnienė   ->   5-a vieta
       
       R.Kilkenny     
       
       K.Šefere   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     H.Kollarova      
       
     L.Pailloncy   ->    
       
     G.Voitechovskaja       
       
     K.Dovydaitytė   ->     9-a vieta
       
     V.Čekauskienė       
       
     O.Jaciuk   ->    
       
     U.Vasiliauskaitė       
       
     J.Sjolund   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
       
   U.Rokaitė         
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.