Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2005-09-10, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-11  
 1  Kęstutis Navickas    Dėl 1-16 vietos        
 K.Navickas        
 32       ->        
  10:40   K.Navickas      
 17   Meelis Maiste        B/Ž      
 M.Maiste        
 16       ->        
    13:00   K.Navickas    
 9   Joe Morgan        15:4  15:2 [15']    
 J.Morgan        
 24       ->        
  11:20   J.Morgan      
 25  Ramūnas Stapušaitis      15:8  15:4 [22']      
10:00   B.Azzopard        
 8   Benoit Azzopard    15:3  15:7 [22']        
      14:40   K.Navickas  
 5   Stanislav Kohoutek          15:4  15:5 [25']  
 S.Kohoutek        
 28       ->        
  10:40   S.Kohoutek      
 21   Wojciech Szkudlarczyk      15:6  15:9 [26']      
 W.Szkudlarczyk        
 12       ->        
    13:00   M.Lo Ying Ping    
 13   Rainer Kaljumae        15:7  2:15  15:4 [54']    
 R.Kaljumae        
 20       ->        
  11:20   M.Lo Ying Ping      
 29  Aurimas Mizgiris      15:6  15:5 [23']      
10:00   M.Lo Ying Ping        
 4   Mathieu Lo Ying Ping    15:1  15:3 [13']         1-a vieta
        10:30   R.Hawel
 3   James Phillips            8:15  15:10  15:5 [62']
10:00   J.Phillips        
 30  Donatas Narvilas    15:7  15:5 [34']        
  11:20   J.Phillips      
 19         15:8  15:1 [26']      
 T.Dovydaitis        
 14  Tomas Dovydaitis    ->        
    13:00   S.Wojcikiewicz    
 11           15:12  15:4 [32']    
 P.Florian        
 22   Pavel Florian    ->        
  10:40   S.Wojcikiewicz      
 27         15:12  15:7 [37']      
 S.Wojcikiewicz        
 6   Stefan Wojcikiewicz    ->        
      14:40   R.Hawel  
 7  Šarūnas Bilius          15:10  7:15  15:5 [78']  
10:00   Š.Bilius        
 26   Kristo Kivisaar    15:13  15:8 [29']        
  11:20   A.Sim      
 23         15:10  15:13 [32']      
 A.Sim        
 10   Alexander Sim    ->        
    13:00   R.Hawel    
 15           15:2  15:3 [24']    
 M.Mora        
 18   Maxime Mora    ->      M.Lo Ying Ping   3-a vieta
  10:40   R.Hawel  
 31         15:8  15:5 [33']    S.Wojcikiewicz   ->
 R.Hawel        
 2   Rafal Hawel    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Morgan    
       
       S.Kohoutek   ->   5-a vieta
       
       J.Phillips     
       
       A.Sim   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Maiste      
       
     B.Azzopard   ->    
       
     W.Szkudlarczyk       
       
     R.Kaljumae   ->     9-a vieta
       
     T.Dovydaitis       
       
     P.Florian   ->    
       
     Š.Bilius       
       
     M.Mora   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
    ->      
       
          
       
   R.Stapušaitis   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
   A.Mizgiris   ->       17-a vieta
       
   D.Narvilas         
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   K.Kivisaar         
       
    ->      
       
          
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.