Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos, Data: 2005-06-25, Vieta: Klaipėda, Melnragė, Burių g.  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-32 vietos          
 G.Voitechovskaja          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   G.Voitechovskaja        
 33  Karolina Balbukovaitė      21:0        
 K.Balbukovaitė          
 32  Eimantė Samuilytė    21:7     Dėl 1-8 vietos      
     G.Voitechovskaja      
 17  Erika Noreikaitė        21:0      
 E.Noreikaitė          
 48       ->          
   G.Katauskytė        
 49         23:20        
 G.Katauskytė          
 16  Gintarė Katauskytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       G.Voitechovskaja    
 9  Daina Kairytė          11:6  11:4    
 D.Kairytė          
 56       ->          
   D.Kairytė        
 41         21:1        
 R.Ričkutė          
 24  Ramunė Ričkutė    ->          
     D.Kairytė      
 25  Gintarė Gečaitė        21:10      
 G.Gečaitė          
 40       ->          
   V.Ivaščenkova        
 57         21:3        
 V.Ivaščenkova          
 8  Viktorija Ivaščenkova    ->         Dėl 1-2 vietos  
         G.Voitechovskaja  
 5  Giedrė Grigonė              B/Ž  
 G.Grigonė          
 60       ->          
   G.Grigonė        
 37  Julija Sudeikytė      21:2        
 R.Jocytė          
 28  Raimonda Jocytė    21:18          
     G.Grigonė      
 21  Rebeka Aleksevičiūtė        21:12      
 R.Aleksevičiūtė          
 44       ->          
   J.Dimšaitė        
 53         21:0        
 J.Dimšaitė          
 12  Justina Dimšaitė    ->          
       D.Jaciuk    
 13  Lina Sprainytė          11:4  11:7    
 L.Sprainytė          
 52       ->          
   R.Strockytė        
 45         21:14        
 R.Strockytė          
 20  Rūta Strockytė    ->          
     D.Jaciuk      
 29  Natalija Chavina        21:9      
 G.Railaitė          
 36  Gintautė Railaitė    21:6          
   D.Jaciuk        
 61         21:1        
 D.Jaciuk          
 4  Diana Jaciuk    ->           1-a vieta
           G.Voitechovskaja
 3  Urtė Rokaitė              11:4  5:11  11:6
 U.Rokaitė          
 62       ->          
   U.Rokaitė        
 35  Neringa Gulbinskaitė      21:0        
 E.Unte          
 30  Emilija Unte    21:4          
     U.Rokaitė      
 19  Ieva Linkutė        21:1      
 I.Linkutė          
 46       ->          
   A.Semionova        
 51         21:19        
 A.Semionova          
 14  Anna Semionova    ->          
       U.Rokaitė    
 11  Aivara Kaladytė          11:2  11:0    
 A.Kaladytė          
 54       ->          
   A.Kaladytė        
 43         21:0        
 R.Kaubrytė          
 22  Raminta Kaubrytė    ->          
     A.Meirytė      
 27  Erika Endriužytė        21:7      
 E.Endriužytė          
 38       ->          
   A.Meirytė        
 59         21:1        
 A.Meirytė          
 6  Amanda Meirytė    ->          
         O.Jaciuk  
 7  Indrė Starevičiutė            11:8  13:11  
 I.Starevičiutė          
 58       ->          
   I.Starevičiutė        
 39         21:1        
 J.Movšovič          
 26  Jevgenija Movšovič    ->          
     I.Starevičiutė      
 23  Greta Parnarauskaitė        21:2      
 G.Parnarauskaitė          
 42       ->          
   E.Galentaitė        
 55         21:7        
 E.Galentaitė          
 10  Eglė Galentaitė    ->          
       O.Jaciuk    
 15  Emilija Liočaitė          11:3  11:1    
 E.Liočaitė          
 50       ->        D.Jaciuk   3-a vieta
   E.Liočaitė      U.Rokaitė
 47         21:3      U.Rokaitė     B/Ž
 L.Šimukauskaitė          
 18  Laura Šimukauskaitė    ->          
     O.Jaciuk      
 31  Ernesta Pakulnytė        21:0      
 E.Pakulnytė          
 34  Saulė Siliūnaitė    21:1          
   O.Jaciuk        
 63         21:2        
 O.Jaciuk          
 2  Oksana Jaciuk    ->       Dėl 5-8 vietos    
         D.Kairytė    
         G.Grigonė  
         G.Grigonė     B/Ž   5-a vieta
           I.Starevičiutė
         A.Meirytė     21:11
         I.Starevičiutė  
         I.Starevičiutė   21:12  
             
             
           D.Kairytė   7-a vieta
           A.Meirytė
           A.Meirytė     B/Ž
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Katauskytė      
       V.Ivaščenkova    
       V.Ivaščenkova   21:8    
         V.Ivaščenkova  
       J.Dimšaitė     21:5  
       J.Dimšaitė    
       R.Strockytė   21:5     9-a vieta
           V.Ivaščenkova
       A.Semionova       21:5
       A.Kaladytė    
       A.Kaladytė   21:6    
         E.Liočaitė  
       E.Galentaitė     21:6  
       E.Liočaitė    
       E.Liočaitė   21:6    
             
           J.Dimšaitė   11-a vieta
           J.Dimšaitė
           A.Kaladytė   21:5
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Katauskytė    
         R.Strockytė  
         R.Strockytė   21:17   13-a vieta
           A.Semionova
         A.Semionova     21:12
         A.Semionova  
         E.Galentaitė   21:19  
             
             
           G.Katauskytė   15-a vieta
           G.Katauskytė
      Dėl 17-32 vietos      E.Galentaitė   21:16
     K.Balbukovaitė        
     E.Noreikaitė      
     E.Noreikaitė   21:1      
       E.Noreikaitė    
     R.Ričkutė     21:3    
     G.Gečaitė      
     G.Gečaitė   21:15      
         L.Sprainytė  
     R.Jocytė       21:16  
     R.Aleksevičiūtė      
     R.Aleksevičiūtė   21:16      
       L.Sprainytė    
     L.Sprainytė     21:2    
     L.Sprainytė      
     G.Railaitė   21:11       17-a vieta
           L.Sprainytė
     E.Unte         21:19
     E.Unte      
     I.Linkutė   21:14      
       E.Unte    
     R.Kaubrytė     21:0    
     R.Kaubrytė      
     E.Endriužytė   21:16      
         E.Unte  
     J.Movšovič       21:4  
     J.Movšovič      
     G.Parnarauskaitė   21:8      
       E.Pakulnytė    
     L.Šimukauskaitė     21:9    
     E.Pakulnytė      
     E.Pakulnytė   23:20    E.Noreikaitė   19-a vieta
           E.Noreikaitė
           E.Pakulnytė   21:2
             
          Dėl 21-24 vietos    
         G.Gečaitė    
         G.Gečaitė  
         R.Aleksevičiūtė   21:15   21-a vieta
           J.Movšovič
         R.Kaubrytė     21:2
         J.Movšovič  
         J.Movšovič   21:6  
             
             
           R.Aleksevičiūtė   23-a vieta
           R.Aleksevičiūtė
           R.Kaubrytė     B/Ž
        Dėl 25-32 vietos      
       K.Balbukovaitė      
       K.Balbukovaitė    
       R.Ričkutė   21:6    
         K.Balbukovaitė  
       R.Jocytė     21:18  
       G.Railaitė    
       G.Railaitė   21:10     25-a vieta
           L.Šimukauskaitė
       I.Linkutė       21:6
       I.Linkutė    
       E.Endriužytė   21:0    
         L.Šimukauskaitė  
       G.Parnarauskaitė       B/Ž  
       L.Šimukauskaitė    
       L.Šimukauskaitė   21:5    
             
           G.Railaitė   27-a vieta
           G.Railaitė
           I.Linkutė     B/Ž
             
          Dėl 29-32 vietos    
         R.Ričkutė    
         R.Ričkutė  
         R.Jocytė   21:12   29-a vieta
           R.Ričkutė
         E.Endriužytė       B/Ž
         G.Parnarauskaitė  
         G.Parnarauskaitė   21:8  
             
             
           R.Jocytė   31-a vieta
           E.Endriužytė
    Dėl 33-64 vietos        E.Endriužytė     B/Ž
           
   E.Samuilytė        
   E.Samuilytė   ->        
     E.Samuilytė      
      ->      
         
    ->        
       E.Samuilytė    
        ->    
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         E.Samuilytė  
          21:17  
   J.Sudeikytė        
   J.Sudeikytė   ->        
     J.Sudeikytė      
      ->      
         
    ->        
       J.Sudeikytė    
        21:11    
         
    ->        
     N.Chavina      
   N.Chavina     ->      
   N.Chavina        
    ->         33-a vieta
           N.Gulbinskaitė
              B/Ž
   N.Gulbinskaitė        
   N.Gulbinskaitė   ->        
     N.Gulbinskaitė      
      ->      
         
    ->        
       N.Gulbinskaitė    
        ->    
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         N.Gulbinskaitė  
          21:15  
         
    ->        
         
            
         
    ->        
       S.Siliūnaitė    
        ->    
         
    ->      J.Sudeikytė   35-a vieta
     S.Siliūnaitė    S.Siliūnaitė
   S.Siliūnaitė     ->    S.Siliūnaitė     B/Ž
   S.Siliūnaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         N.Chavina  
         N.Chavina   ->   37-a vieta
           N.Chavina
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
            
         
        ->     41-a vieta
         
            
         
        ->    
         
            
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
             45-a vieta
         
            
         
            
             
             
            47-a vieta
         
            
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
            
         
            
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->       49-a vieta
         
            
         
      ->      
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
      ->     51-a vieta
         
            
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
             53-a vieta
         
            
         
            
             
             
            55-a vieta
         
            
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
            
         
            
         
             57-a vieta
         
            
         
            
         
            
         
            
             
            59-a vieta
         
            
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
             61-a vieta
         
            
         
            
             
             
            63-a vieta
         
            
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.