Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005, Data: 2005-07-02, Vieta: Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6, LT-01124 Vilnius  
Grupė- 40+ B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 16       ->      
   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 9  Vilmantas Liorančas 
 Jaronimas Sazanskis 
    21:2    
 V.Liorančas, J.Sazanskis      
 8  Aidas Paulauskas 
 Valdas Paulauskas 
  21:15      
     A.Petkevičius, J.Špelveris  
 5  Vidas Bradūnas 
 Rimantas Jurkuvėnas 
      21:8  
 V.Bradūnas, R.Jurkuvėnas      
 12  Kęstutis Supronas 
 Vidmantas Varnas 
  21:7      
   A.Morkūnas, A.Pačkauskas    
 13         21:11    
 A.Morkūnas, A.Pačkauskas      
 4  Arūnas Morkūnas 
 Audrius Pačkauskas 
  ->       1-a vieta
       R.Butkus, S.Butkus
 3  Arnoldas Slušnys 
 Kęstutis Žilys 
        11:15  15:9  15:5
 A.Slušnys, K.Žilys      
 14       ->      
   A.Slušnys, K.Žilys    
 11  Algimantas Plytnikas 
 Vasilij Tolstoj 
    21:4    
 R.Chomskis, G.Tamašauskas      
 6  Romanas Chomskis 
 Gytis Tamašauskas 
  21:3      
     R.Butkus, S.Butkus  
 7  Sergejus Korobovas 
 Kęstutis Masaitis 
      23:21  
 S.Korobovas, K.Masaitis      
 10  Nikolajus Gnedojus 
 Saulius Rukša 
  21:13      
   R.Butkus, S.Butkus    
 15           B/Ž    
 R.Butkus, S.Butkus      
 2  Ričardas Butkus 
 Saulius Butkus 
  ->    A.Morkūnas, A.Pačkauskas   3-a vieta
     
       A.Slušnys, K.Žilys   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Liorančas, J.Sazanskis    
     
     V.Bradūnas, R.Jurkuvėnas   ->   5-a vieta
     
     R.Chomskis, G.Tamašauskas     
     
     S.Korobovas, K.Masaitis   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Paulauskas, V.Paulauskas    
   A.Paulauskas, V.Paulauskas   ->    
     
   K.Supronas, V.Varnas     ->  
   K.Supronas, V.Varnas    
    ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Plytnikas, V.Tolstoj   ->    
     
   N.Gnedojus, S.Rukša       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.