Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005, Data: 2005-07-02, Vieta: Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6, LT-01124 Vilnius  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 16  Augustinas Narkis 
 Julija Macevičiūtė 
  21:0      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9  Daumantas Vitkauskas 
 Greta Bertauskaitė 
      B/Ž    
 V.Vaivada, G.Čekauskaitė      
 8  Vilius Vaivada 
 Gabija Čekauskaitė 
    B/Ž      
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5  Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Tverskaja 
      21:16  
 A.Kovaliov, V.Tverskaja      
 12  Viktoras Grigorjevas 
 Rūta Strockytė 
  21:0      
   A.Kovaliov, V.Tverskaja    
 13  Tomas Dambrauskas 
 Emilija Unte 
    23:21    
 D.Razas, V.Čekauskienė      
 4  Dovydas Razas 
 Vaida Čekauskienė 
  21:8       1-a vieta
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3  Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
        21:11
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 14  Rytis Šilinga 
 Anna Semionova 
  21:0      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 11  Saulius Šaltmeris 
 Emilija Liočaitė 
    21:5    
 S.Šaltmeris, E.Liočaitė      
 6  Karolis Bartoševičius 
 Urtė Rokaitė 
    B/Ž      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 7  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
      21:11  
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 10  Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
  21:2      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 15  Tadas Šeženis 
 Profilis Pašalintas 
    21:17    
 A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė      
 2  Andrius Girdžijauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  21:0    A.Kovaliov, V.Tverskaja   3-a vieta
     
       E.Slušnys, D.Kairytė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Vaivada, G.Čekauskaitė    
     
     D.Razas, V.Čekauskienė   ->   5-a vieta
     
     S.Šaltmeris, E.Liočaitė     
     
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Narkis, J.Macevičiūtė      
     
   D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė   ->    
     
   V.Grigorjevas, R.Strockytė       
     
   T.Dambrauskas, E.Unte   ->     9-a vieta
     
   R.Šilinga, A.Semionova       
     
   K.Bartoševičius, U.Rokaitė   ->    
     
   T.Liorančas, G.Grigonė       
     
   T.Šeženis, P.Pašalintas   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.