Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris 2005, Data: 2005-10-01, Vieta: Klaipėda, Melnragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aurimas Mizgiris    Dėl 1-8 vietos      
 A.Mizgiris      
 16  Joris Markūnas    15:3  15:4      
   A.Mizgiris    
 9  Saulius Šaltmeris      15:7  15:2    
 S.Šaltmeris      
 8  Vaidotas Česnavičius    15:11  15:4      
     A.Mizgiris  
 5   Arturs Akmens        15:2  15:1  
 A.Akmens      
 12  Edvinas Jakubauskas    15:3  15:5      
   A.Plavin    
 13  Martynas Prevelis      15:1  15:8    
 A.Plavin      
 4  Alan Plavin    15:4  15:5       1-a vieta
       R.Stapušaitis
 3  Andrius Girdžijauskas          15:7  4:15  15:8
 A.Girdžijauskas      
 14  Lukas Litvinas    15:4  15:12      
   A.Girdžijauskas    
 11  Daumantas Vitkauskas      17:15  15:5    
 D.Vitkauskas      
 6   Igors Eglitis    15:3  15:13      
     R.Stapušaitis  
 7  Edgaras Slušnys        15:7  15:10  
 E.Slušnys      
 10  Aivaras Maskaliūnas    15:0  15:1      
   R.Stapušaitis    
 15  Julius Augustinavičius      15:1  15:1    
 R.Stapušaitis      
 2  Ramūnas Stapušaitis    15:0  15:0    A.Plavin   3-a vieta
       A.Girdžijauskas
       A.Girdžijauskas   15:2  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Šaltmeris    
     A.Akmens  
     A.Akmens   15:11  8:15  15:13   5-a vieta
       E.Slušnys
     D.Vitkauskas     15:4  15:3
     E.Slušnys  
     E.Slušnys   15:11  15:1  
         
         
       S.Šaltmeris   7-a vieta
     
       D.Vitkauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Markūnas      
   J.Markūnas    
   V.Česnavičius   15:7  15:5    
     J.Markūnas  
   E.Jakubauskas     15:2  15:2  
   M.Prevelis    
   M.Prevelis   15:10  15:3     9-a vieta
       J.Markūnas
   L.Litvinas       15:8  15:9
   L.Litvinas    
   I.Eglitis   15:8  15:5    
     L.Litvinas  
   A.Maskaliūnas     15:3  15:3  
   A.Maskaliūnas    
   J.Augustinavičius   15:11  15:7    
         
       M.Prevelis   11-a vieta
     
       A.Maskaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Česnavičius    
     
     E.Jakubauskas   ->   13-a vieta
     
     I.Eglitis     
     
     J.Augustinavičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.