Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris 2005, Data: 2005-10-01, Vieta: Klaipėda, Melnragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17  Justina Dimšaitė      11:0  11:0      
 I.Adomaitytė        
 16  Indrė Adomaitytė    11:9  11:0        
     G.Voitechovskaja    
 9  Viktorija Ivaščenkova        11:3  11:0    
 V.Ivaščenkova        
 24       ->        
   A.Meirytė      
 25         13:10  11:5      
 A.Meirytė        
 8  Amanda Meirytė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5  Diana Jaciuk          11:8  11:1  
 D.Jaciuk        
 28       ->        
   D.Jaciuk      
 21         11:1  11:7      
 L.Šidlauskaitė        
 12  Lauryna Šidlauskaitė    ->        
     M.Radovska    
 13  Rūta Strockytė        11:0  11:0    
 R.Strockytė        
 20  Erika Noreikaitė    11:0  11:4        
   M.Radovska      
 29         11:2  11:3      
 M.Radovska        
 4   Monika Radovska    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Dana Pelna            6:11  11:3  11:4
 D.Pelna        
 30       ->        
   D.Pelna      
 19  Emilija Unte      11:3  11:2      
 E.Unte        
 14  Emilija Liočaitė    11:5  11:3        
     D.Pelna    
 11  Eglė Galentaitė        11:7  11:5    
 E.Galentaitė        
 22       ->        
   V.Tverskaja      
 27         11:2  11:0      
 V.Tverskaja        
 6  Viktorija Tverskaja    ->        
       O.Jaciuk  
 7  Giedrė Grigonė          11:2  11:1  
 G.Grigonė        
 26       ->        
   D.Kairytė      
 23         3:11  11:2  11:5      
 D.Kairytė        
 10  Daina Kairytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15  Ieva Linkutė        11:3  11:2    
 I.Linkutė        
 18       ->      M.Radovska   3-a vieta
   O.Jaciuk    M.Radovska
 31         11:1  11:3    D.Pelna   10:11  11:7  11:10
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Meirytė    
       A.Meirytė  
       D.Jaciuk   9:11  13:10  11:2   5-a vieta
       
       V.Tverskaja     ->
       D.Kairytė  
       D.Kairytė   13:2  13:11  
           
           
         D.Jaciuk   7-a vieta
       
         V.Tverskaja   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Adomaitytė      
     V.Ivaščenkova    
     V.Ivaščenkova   13:10  11:4    
       V.Ivaščenkova  
     L.Šidlauskaitė     11:3  11:1  
     R.Strockytė    
     R.Strockytė   11:4  11:2     9-a vieta
         V.Ivaščenkova
     E.Unte       11:8  11:1
     E.Unte    
     E.Galentaitė   11:2  11:7    
       G.Grigonė  
     G.Grigonė       B/Ž  
     G.Grigonė    
     I.Linkutė   11:6  11:5    
           
         R.Strockytė   11-a vieta
       
         E.Unte   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Adomaitytė    
       
       L.Šidlauskaitė   ->   13-a vieta
       
       E.Galentaitė     
       
       I.Linkutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
   J.Dimšaitė      
   J.Dimšaitė   ->      
     J.Dimšaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Dimšaitė  
        11:6  11:4  
   .      
    ->      
     E.Noreikaitė    
   E.Noreikaitė     ->    
   E.Noreikaitė      
    ->       17-a vieta
         J.Dimšaitė
          11:2  11:7
   E.Liočaitė      
   E.Liočaitė   ->      
     E.Liočaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Liočaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->    E.Noreikaitė   19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.