Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras, Data: 2005-11-12, Vieta: “Bastilijos” sporto centre, Tauragėje  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Karolis Bartoševičius 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Bartoševičius, A.Plavin      
 16       ->      
   K.Bartoševičius, A.Plavin    
 9  Modestas Galdikas 
 Rapolas Serapinas 
    15:1  15:1    
 M.Galdikas, R.Serapinas      
 8  Marius Česnavičius 
 Tadas Vekeris 
  15:8  15:10      
     K.Bartoševičius, A.Plavin  
 5  Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
      15:1  15:2  
 L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 12  Žymantas Nemčinskas 
 Tautvydas Raila 
  15:1  15:1      
   S.Jocys, A.Narkis    
 13  Domantas Bartušis 
 Arnoldas Mockus 
    15:4  15:7    
 S.Jocys, A.Narkis      
 4  Simonas Jocys 
 Augustinas Narkis 
  15:0  15:0       1-a vieta
       K.Bartoševičius, A.Plavin
 3  Mantas Pranauskas 
 Martynas Prevelis 
        15:1  15:0
 M.Pranauskas, M.Prevelis      
 14       ->      
   M.Pranauskas, M.Prevelis    
 11  Tadas Perminas 
 Ernestas Stonkus 
    15:0  15:3    
 G.Bernotas, R.Šileris      
 6  Gytis Bernotas 
 Renaldas Šileris 
  15:10  15:2      
     M.Pranauskas, M.Prevelis  
 7  Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
      17:14  15:11  
 M.Atkočaitis, A.Kučinskas      
 10  Petras Bartušis 
 Arnas Urbutis 
  15:1  15:1      
   P.Bartušis, T.Liorančas    
 15         15:0  15:5    
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 2  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  ->    S.Jocys, A.Narkis   3-a vieta
       P.Bartušis, T.Liorančas
       P.Bartušis, T.Liorančas   15:12  15:6
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Galdikas, R.Serapinas    
     
     L.Rimkus, L.Sparnauskis   ->   5-a vieta
     
     G.Bernotas, R.Šileris     
     
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Česnavičius, T.Vekeris    
   M.Česnavičius, T.Vekeris   ->    
     
   Ž.Nemčinskas, T.Raila     ->  
     
   D.Bartušis, A.Mockus   ->     9-a vieta
     
        
   T.Perminas, E.Stonkus    
   T.Perminas, E.Stonkus   ->    
     
   P.Bartušis, A.Urbutis     ->  
   P.Bartušis, A.Urbutis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.