Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras, Data: 2005-11-12, Vieta: “Bastilijos” sporto centre, Tauragėje  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin 
 Ernesta Pakulnytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, E.Pakulnytė      
 16       ->      
   A.Plavin, E.Pakulnytė    
 9  Rapolas Serapinas 
 Raminta Kaubrytė 
    15:1  15:4    
 R.Serapinas, R.Kaubrytė      
 8  Laurynas Sparnauskis 
 Ieva Sabaliauskaitė 
  15:3  15:10      
     A.Plavin, E.Pakulnytė  
 5  Mantas Pranauskas 
 Eglė Galentaitė 
      15:13  15:6  
 M.Pranauskas, E.Galentaitė      
 12  Tadas Vekeris 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  15:0  15:0      
   A.Narkis, G.Katauskytė    
 13  Modestas Galdikas 
 Raimonda Jocytė 
    15:12  15:6    
 A.Narkis, G.Katauskytė      
 4  Augustinas Narkis 
 Gintarė Katauskytė 
  15:0  15:1       1-a vieta
       A.Plavin, E.Pakulnytė
 3  Martynas Prevelis 
 Ieva Linkutė 
        15:9  15:3
 M.Prevelis, I.Linkutė      
 14  Arnas Kučinskas 
 Eimantė Samuilytė 
  15:3  15:0      
   M.Prevelis, I.Linkutė    
 11  Martynas Atkočaitis 
 Dovilė Bernotaitė 
    15:5  15:6    
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 6  Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  17:14  11:15  15:1      
     P.Bartušis, A.Meirytė  
 7  Karolis Bartoševičius 
 Kristina Bartoševičiūtė 
      15:8  13:15  15:5  
 K.Bartoševičius, K.Bartoševičiūtė      
 10  Lukas Rimkus 
 Gintarė Gečaitė 
  15:1  15:2      
   P.Bartušis, A.Meirytė    
 15  Kęstas Katkauskas 
 Evelina Šiušytė 
    15:2  15:4    
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 2  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  15:2  15:2    A.Narkis, G.Katauskytė   3-a vieta
       M.Prevelis, I.Linkutė
       M.Prevelis, I.Linkutė   5:15  17:14  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Serapinas, R.Kaubrytė    
     
     M.Pranauskas, E.Galentaitė   ->   5-a vieta
     
     T.Liorančas, R.Ričkutė     
     
     K.Bartoševičius, K.Bartoševičiūtė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   L.Sparnauskis, I.Sabaliauskaitė   ->    
     
   T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė       
     
   M.Galdikas, R.Jocytė   ->     9-a vieta
     
   A.Kučinskas, E.Samuilytė       
     
   M.Atkočaitis, D.Bernotaitė   ->    
     
   L.Rimkus, G.Gečaitė       
     
   K.Katkauskas, E.Šiušytė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.