Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Simonas Jocys 
 Tautvydas Liorančas 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Jocys, T.Liorančas      
 16       ->      
   S.Jocys, T.Liorančas    
 9  Ričardas Raubūnas 
 Tadas Stankevičius 
    21:1    
 T.Pavliukovič, G.Rusteika      
 8  Tomaš Pavliukovič 
 Gabrielius Rusteika 
  21:12      
     A.Melnik, G.Pancyrev  
 5  Dovydas Gelgutas 
 Egidijus Šakalys 
      21:12  
 D.Gelgutas, E.Šakalys      
 12  Michailas Golubevas 
 Paulius Jaščemskas 
  21:1      
   A.Melnik, G.Pancyrev    
 13         21:2    
 A.Melnik, G.Pancyrev      
 4  Aleksandr Melnik 
 Georgij Pancyrev 
  ->       1-a vieta
       A.Melnik, G.Pancyrev
 3  Karolis Borusas 
 Mantas Pranauskas 
        21:13
 K.Borusas, M.Pranauskas      
 14       ->      
   K.Borusas, M.Pranauskas    
 11  Jonas Kneita 
 Kiril Rybakov 
    21:17    
 V.Cipiliov, I.Lebedev      
 6  Vladislav Cipiliov 
 Ivan Lebedev 
  21:1      
     T.Šeženis, R.Šilinga  
 7  Lukas Rimeika 
 Artiom Sobol 
      23:20  
 L.Rimeika, A.Sobol      
 10  Henrikas Umbražūnas 
 Klaudijus Jurgaitis 
  21:9      
   T.Šeženis, R.Šilinga    
 15         21:1    
 T.Šeženis, R.Šilinga      
 2  Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
  ->    S.Jocys, T.Liorančas   3-a vieta
       S.Jocys, T.Liorančas
       K.Borusas, M.Pranauskas   21:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Pavliukovič, G.Rusteika    
     
     D.Gelgutas, E.Šakalys   ->   5-a vieta
     
     V.Cipiliov, I.Lebedev     
     
     L.Rimeika, A.Sobol   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Raubūnas, T.Stankevičius    
   R.Raubūnas, T.Stankevičius   ->    
     
   M.Golubevas, P.Jaščemskas     ->  
   M.Golubevas, P.Jaščemskas    
    ->     9-a vieta
     
        
   J.Kneita, K.Rybakov    
   J.Kneita, K.Rybakov   ->    
     
   H.Umbražūnas, K.Jurgaitis     ->  
   H.Umbražūnas, K.Jurgaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.