Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Viktorija Ivaščenkova 
 Jekaterina Muchina 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Ivaščenkova, J.Muchina      
 16       ->      
   V.Ivaščenkova, J.Muchina    
 9  Justina Jaščemskaitė 
 Miglė Kubiliūtė 
    21:6    
 K.Bartoševičiūtė, K.Bastytė      
 8  Kristina Bartoševičiūtė 
 Kristina Bastytė 
  21:4      
     V.Ivaščenkova, J.Muchina  
 5  Justina Tvaskaitė 
 Jovita Zinytė 
      21:5  
 J.Tvaskaitė, J.Zinytė      
 12       ->      
   E.Unte, R.Strockytė    
 13         21:6    
 E.Unte, R.Strockytė      
 4  Emilija Unte 
 Rūta Strockytė 
  ->       1-a vieta
       V.Ivaščenkova, J.Muchina
 3  Veronika Margarita Buslovič 
 Julija Macevičiūtė 
          B/Ž
 V.Buslovič, J.Macevičiūtė      
 14       ->      
   V.Buslovič, J.Macevičiūtė    
 11  Gabrielė Balčaitė 
 Goda Marčiulionytė 
    21:15    
 A.Semionova, L.Šimukauskaitė      
 6  Anna Semionova 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:1      
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
 7  Jevgenija Movšovič 
 Eglė Vaickutė 
      21:6  
 J.Movšovič, E.Vaickutė      
 10  Aleksandra Šunina 
 Goda Valukonytė 
  21:2      
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė    
 15         21:5    
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 2  Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  ->    E.Unte, R.Strockytė   3-a vieta
       E.Unte, R.Strockytė
       V.Buslovič, J.Macevičiūtė   21:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Bartoševičiūtė, K.Bastytė    
     
     J.Tvaskaitė, J.Zinytė   ->   5-a vieta
     
     A.Semionova, L.Šimukauskaitė     
     
     J.Movšovič, E.Vaickutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė    
   J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė   ->    
     
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        
   G.Balčaitė, G.Marčiulionytė    
   G.Balčaitė, G.Marčiulionytė   ->    
     
   A.Šunina, G.Valukonytė     ->  
   A.Šunina, G.Valukonytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.