Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Petkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, R.Narijauskaitė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, R.Narijauskaitė    
 9  Joris Markūnas 
 Indrė Starevičiutė 
    17:16  15:6    
 J.Markūnas, I.Starevičiutė      
 8   Martinš Rūsa 
 Liene Perkone 
    B/Ž      
     A.Petkevičius, R.Narijauskaitė  
 5  Andrius Girdžijauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:6  15:4  
 A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
   A.Morkūnas, G.Čekauskaitė    
 13         15:12  5:15  15:6    
 A.Morkūnas, G.Čekauskaitė      
 4  Arūnas Morkūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, R.Narijauskaitė
 3  Rimas Lavrukaitis 
 Lolita Siliūnienė 
        15:7  15:11
 R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė      
 14       ->      
   D.Vilcans, L.Tilika    
 11         15:9  10:15  15:9    
 D.Vilcans, L.Tilika      
 6   Didzis Vilcans 
 Liga Tilika 
  ->      
     D.Vilcans, L.Tilika  
 7  Edvinas Jenkus 
 Viktorija Tverskaja 
      17:15  15:6  
 K.Stebelis, G.Jermacane      
 10   Kristaps Stebelis 
 Grieta Jermacane 
    B/Ž      
   D.Butkus, V.Čekauskienė    
 15         15:4  15:5    
 D.Butkus, V.Čekauskienė      
 2  Deividas Butkus 
 Vaida Čekauskienė 
  ->    A.Morkūnas, G.Čekauskaitė   3-a vieta
       D.Butkus, V.Čekauskienė
       D.Butkus, V.Čekauskienė   8:15  15:2  15:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Markūnas, I.Starevičiutė    
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė  
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė   14:17  15:4  15:1   5-a vieta
       A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė
     R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė     15:10  15:1
     R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė  
     K.Stebelis, G.Jermacane   15:8  15:11  
         
         
       J.Markūnas, I.Starevičiutė   7-a vieta
     
       K.Stebelis, G.Jermacane   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rūsa, L.Perkone    
   M.Rūsa, L.Perkone   ->    
     M.Rūsa, L.Perkone  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Rūsa, L.Perkone
          B/Ž
   .    
    ->    
     E.Jenkus, V.Tverskaja  
   E.Jenkus, V.Tverskaja     ->  
   E.Jenkus, V.Tverskaja    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.