Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Kęstutis Masaitis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Masaitis        
 32       ->        
   K.Masaitis      
 17  Mindaugas Loveikis      21:6      
 V.Paulauskas        
 16  Valdas Paulauskas    21:5        
     K.Masaitis    
 9  Kęstutis Supronas        21:5    
 K.Supronas        
 24  Ramūnas Vaitkus    21:14        
   J.Sazanskis      
 25  Vaidas Čepas      21:10      
 J.Sazanskis        
 8  Jaronimas Sazanskis    21:11        
       K.Masaitis  
 5   Janis Morozs          21:12  
 J.Morozs        
 28       ->        
   A.Plytnikas      
 21  Martynas Prevelis      21:10      
 A.Plytnikas        
 12  Algimantas Plytnikas    21:19        
     J.Šileris    
 13  Valentinas Golubevas        21:6    
 V.Golubevas        
 20  Julius Augustinavičius    21:15        
   J.Šileris      
 29         21:6      
 J.Šileris        
 4  Jonas Šileris    ->         1-a vieta
         K.Masaitis
 3  Gediminas Gresevičius              B/Ž
 G.Gresevičius        
 30       ->        
   G.Gresevičius      
 19   Andis Berzinš      21:4      
 S.Korobovas        
 14  Sergejus Korobovas    21:15        
     G.Gresevičius    
 11  Lukas Litvinas        21:7    
 L.Litvinas        
 22  Julius Masaitis      B/Ž        
   L.Litvinas      
 27  Pavel Tolstoj      21:11      
 U.Kaliksons        
 6   Uldis Kaliksons    21:14        
       G.Gresevičius  
 7  Vilmantas Liorančas          21:20  
 V.Liorančas        
 26  Gintaras Zubrys    21:7        
   R.Dovidonis      
 23   Janis Kozlovs      21:12      
 R.Dovidonis        
 10  Romas Dovidonis    15:1  15:5        
     R.Dovidonis    
 15  Povilas Butkus        21:9    
 P.Butkus        
 18  Aidas Paulauskas    21:6      J.Šileris   3-a vieta
   R.Ulmanis    J.Šileris
 31         21:12    R.Dovidonis   15:11
 R.Ulmanis        
 2   Reinis Ulmanis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Sazanskis    
       A.Plytnikas  
       A.Plytnikas   21:19   5-a vieta
       
       L.Litvinas     ->
       L.Litvinas  
       R.Ulmanis     B/Ž  
           
           
         J.Sazanskis   7-a vieta
       
         R.Ulmanis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Paulauskas      
     K.Supronas    
     K.Supronas   21:13    
       K.Supronas  
     J.Morozs     21:5  
     V.Golubevas    
     V.Golubevas   21:13     9-a vieta
         K.Supronas
     S.Korobovas       21:14
     U.Kaliksons    
     U.Kaliksons   21:11    
       V.Liorančas  
     V.Liorančas       B/Ž  
     V.Liorančas    
     P.Butkus   21:9    
           
         V.Golubevas   11-a vieta
       
         U.Kaliksons   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Paulauskas    
       
       J.Morozs   ->   13-a vieta
       
       S.Korobovas     
       
       P.Butkus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
   M.Loveikis      
   M.Loveikis   ->      
     V.Čepas    
   R.Vaitkus     21:9    
   V.Čepas      
   V.Čepas   21:4      
       V.Čepas  
        21:7  
   M.Prevelis      
   M.Prevelis   ->      
     M.Prevelis    
   J.Augustinavičius     21:9    
   J.Augustinavičius      
    ->       17-a vieta
         V.Čepas
          21:15
   A.Berzinš      
   A.Berzinš   ->      
     P.Tolstoj    
   J.Masaitis       B/Ž    
   P.Tolstoj      
   P.Tolstoj     B/Ž      
       P.Tolstoj  
   G.Zubrys         B/Ž  
   G.Zubrys      
   J.Kozlovs   21:2      
     A.Paulauskas    
   A.Paulauskas       B/Ž    
   A.Paulauskas      
    ->    M.Prevelis   19-a vieta
       
         A.Paulauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Loveikis    
       
       J.Augustinavičius   ->   21-a vieta
       
       A.Berzinš     
       
       G.Zubrys   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Vaitkus    
     R.Vaitkus   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
     J.Masaitis    
     J.Masaitis   ->    
       
     J.Kozlovs     ->  
     J.Kozlovs    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.