Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gediminas Gresevičius 
 Emilija Liočaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Gresevičius, E.Liočaitė      
 16       ->      
   G.Gresevičius, E.Liočaitė    
 9  Donatas Mozūrevičius 
 Rasita Grincevičienė 
    21:16    
 D.Mozūrevičius, R.Grincevičienė      
 8  Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  21:17      
     G.Gresevičius, E.Liočaitė  
 5  Martynas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
      21:20  
 M.Prevelis, J.Dimšaitė      
 12       ->      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 13         21:3    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->       1-a vieta
       J.Šileris, A.Meirytė
 3  Jonas Šileris 
 Amanda Meirytė 
        21:7
 J.Šileris, A.Meirytė      
 14       ->      
   J.Šileris, A.Meirytė    
 11  Jaronimas Sazanskis 
 Laima Patašienė 
    21:7    
 V.Stiklius, V.Gečienė      
 6  Valentinas Stiklius 
 Vaida Gečienė 
  21:12      
     J.Šileris, A.Meirytė  
 7  Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
      21:17  
 V.Liorančas, G.Grigonė      
 10  Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:8      
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
 15         21:16    
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 2  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  ->    K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
       A.Poderys, A.Liepuonienė   21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Mozūrevičius, R.Grincevičienė    
     D.Mozūrevičius, R.Grincevičienė  
     M.Prevelis, J.Dimšaitė   21:2   5-a vieta
     
     V.Stiklius, V.Gečienė     ->
     V.Stiklius, V.Gečienė  
     V.Liorančas, G.Grigonė   21:13  
         
         
       M.Prevelis, J.Dimšaitė   7-a vieta
     
       V.Liorančas, G.Grigonė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Litvinas, E.Noreikaitė    
   L.Litvinas, E.Noreikaitė   ->    
     L.Litvinas, E.Noreikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė
        21:15
   J.Sazanskis, L.Patašienė    
   J.Sazanskis, L.Patašienė   ->    
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė       B/Ž  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       J.Sazanskis, L.Patašienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.