Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17  Rūta Stulpinaitė      11:0  11:0 [6']      
 R.Jocytė        
 16  Raimonda Jocytė    11:3  11:2        
     G.Voitechovskaja    
 9  Erika Noreikaitė        11:6  11:0    
 E.Noreikaitė        
 24       ->        
   I.Linkutė      
 25         13:10  11:5      
 I.Linkutė        
 8  Ieva Linkutė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5  Indrė Starevičiutė          11:5  11:2  
 I.Starevičiutė        
 28       ->        
   I.Starevičiutė      
 21         11:2  11:2      
 A.Semionova        
 12  Anna Semionova    ->        
     D.Kairytė    
 13  Laura Šimukauskaitė        11:9  11:0    
 L.Šimukauskaitė        
 20       ->        
   D.Kairytė      
 29         11:1  11:1      
 D.Kairytė        
 4  Daina Kairytė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Giedrė Grigonė            11:9  11:7
 G.Grigonė        
 30       ->        
   G.Grigonė      
 19  Kristina Bastytė      11:2  11:0      
 G.Parnarauskaitė        
 14  Greta Parnarauskaitė    11:2  11:0        
     E.Liočaitė    
 11  Emilija Unte        3:11  11:3  11:5    
 E.Unte        
 22       ->        
   E.Liočaitė      
 27         11:4  11:0      
 E.Liočaitė        
 6  Emilija Liočaitė    ->        
       O.Jaciuk  
 7  Rūta Strockytė          11:1  11:3  
 R.Strockytė        
 26       ->        
   R.Strockytė      
 23         11:0  11:2      
 L.Šidlauskaitė        
 10  Lauryna Šidlauskaitė    ->        
     O.Jaciuk    
 15  Raminta Kaubrytė        11:1  11:0    
 R.Kaubrytė        
 18  Eimantė Samuilytė    13:12  11:1      D.Kairytė   3-a vieta
   O.Jaciuk    D.Kairytė
 31         11:0  11:0    E.Liočaitė     B/Ž
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Linkutė    
       I.Starevičiutė  
       I.Starevičiutė   11:4  11:8   5-a vieta
         I.Starevičiutė
       G.Grigonė     11:3  11:5
       G.Grigonė  
       R.Strockytė   5:11  11:6  11:0  
           
           
         I.Linkutė   7-a vieta
         I.Linkutė
         R.Strockytė   11:9  12:13  13:10
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Jocytė      
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   11:4  11:3    
       E.Noreikaitė  
     A.Semionova     11:5  11:5  
     L.Šimukauskaitė    
     L.Šimukauskaitė   4:11  11:5  11:8     9-a vieta
         E.Unte
     G.Parnarauskaitė       11:2  11:7
     E.Unte    
     E.Unte   11:0  11:0    
       E.Unte  
     L.Šidlauskaitė     11:7  11:4  
     L.Šidlauskaitė    
     R.Kaubrytė   11:2  11:0    
           
         L.Šimukauskaitė   11-a vieta
         L.Šidlauskaitė
         L.Šidlauskaitė   11:1  11:6
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Jocytė    
       A.Semionova  
       A.Semionova   11:3  11:6   13-a vieta
         A.Semionova
       G.Parnarauskaitė     11:6  11:4
       R.Kaubrytė  
       R.Kaubrytė   11:8  11:8  
           
           
         R.Jocytė   15-a vieta
         R.Jocytė
    Dėl 17-32 vietos      G.Parnarauskaitė   11:4  11:5
         
   R.Stulpinaitė      
   R.Stulpinaitė   ->      
     R.Stulpinaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Stulpinaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Stulpinaitė
          11:0  11:1
   K.Bastytė      
   K.Bastytė   ->      
     K.Bastytė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Samuilytė  
        11:8  11:8  
   .      
    ->      
     E.Samuilytė    
   E.Samuilytė     ->    
   E.Samuilytė      
    ->     19-a vieta
         K.Bastytė
         K.Bastytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.