Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys 
 Vaidotas Česnavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, V.Česnavičius      
 16       ->      
   E.Slušnys, V.Česnavičius    
 9  Julius Augustinavičius 
 Mantas Pranauskas 
    15:4  15:0    
 V.Prevelis, E.Šakalys      
 8  Vaidotas Prevelis 
 Egidijus Šakalys 
  15:10  15:1      
     E.Slušnys, V.Česnavičius  
 5  Tautvydas Liorančas 
 Laurynas Sparnauskis 
      15:1  17:14  
 T.Liorančas, L.Sparnauskis      
 12  Karolis Borusas 
 Tadas Stankevičius 
  15:3  15:8      
   P.Bartušis, A.Maskaliūnas    
 13         15:5  7:15  15:4    
 P.Bartušis, A.Maskaliūnas      
 4  Povilas Bartušis 
 Aivaras Maskaliūnas 
  ->       1-a vieta
       E.Slušnys, V.Česnavičius
 3  Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
        15:2  15:7 [16']
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 14       ->      
   L.Litvinas, M.Prevelis    
 11  Ernestas Stonkus 
 Henrikas Umbražūnas 
    15:3  15:7    
 A.Narkis, L.Rimeika      
 6  Augustinas Narkis 
 Lukas Rimeika 
  15:0  15:2      
     A.Plavin, Ž.Eismontas  
 7  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
      15:13  15:2  
 E.Jakubauskas, A.Jockus      
 10  Dovydas Gelgutas 
 Viktoras Grigorjevas 
  15:9  15:5      
   A.Plavin, Ž.Eismontas    
 15         15:3  15:3    
 A.Plavin, Ž.Eismontas      
 2  Alan Plavin 
 Žygimantas Eismontas 
  ->    P.Bartušis, A.Maskaliūnas   3-a vieta
       P.Bartušis, A.Maskaliūnas
       L.Litvinas, M.Prevelis   7:15  15:12  15:7 [46']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Prevelis, E.Šakalys    
     
     T.Liorančas, L.Sparnauskis   ->   5-a vieta
     
     A.Narkis, L.Rimeika     
     
     E.Jakubauskas, A.Jockus   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   J.Augustinavičius, M.Pranauskas   ->    
     
   K.Borusas, T.Stankevičius       
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   E.Stonkus, H.Umbražūnas   ->    
     
   D.Gelgutas, V.Grigorjevas       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.