Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Daina Kairytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kairytė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   D.Kairytė, G.Voitechovskaja    
 9  Eimantė Samuilytė 
 Rūta Stulpinaitė 
    15:0  15:2    
 E.Samuilytė, R.Stulpinaitė      
 8  Raminta Kaubrytė 
 Kristina Bastytė 
  15:7  15:1      
     D.Kairytė, G.Voitechovskaja  
 5  Ieva Linkutė 
 Rūta Strockytė 
      15:3  15:0  
 I.Linkutė, R.Strockytė      
 12       ->      
   E.Noreikaitė, I.Starevičiutė    
 13         15:9  15:5    
 E.Noreikaitė, I.Starevičiutė      
 4  Erika Noreikaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  ->       1-a vieta
       D.Kairytė, G.Voitechovskaja
 3  Giedrė Grigonė 
 Emilija Unte 
          B/Ž
 G.Grigonė, E.Unte      
 14       ->      
   G.Grigonė, E.Unte    
 11         15:3  15:6    
 A.Semionova, L.Šimukauskaitė      
 6  Anna Semionova 
 Laura Šimukauskaitė 
  ->      
     O.Jaciuk, E.Liočaitė  
 7  Raimonda Jocytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      15:1  15:5  
 R.Jocytė, L.Šidlauskaitė      
 10       ->      
   O.Jaciuk, E.Liočaitė    
 15         15:2  15:0    
 O.Jaciuk, E.Liočaitė      
 2  Oksana Jaciuk 
 Emilija Liočaitė 
  ->    E.Noreikaitė, I.Starevičiutė   3-a vieta
       E.Noreikaitė, I.Starevičiutė
       G.Grigonė, E.Unte   15:7  15:3
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Samuilytė, R.Stulpinaitė    
     
     I.Linkutė, R.Strockytė   ->   5-a vieta
     
     A.Semionova, L.Šimukauskaitė     
     
     R.Jocytė, L.Šidlauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   R.Kaubrytė, K.Bastytė   ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
    ->    
     
        
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.