Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 16  Edvinas Jakubauskas 
 Raminta Kaubrytė 
  15:0  15:0      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 9  Aivaras Maskaliūnas 
 Emilija Unte 
    15:4  15:1    
 A.Maskaliūnas, E.Unte      
 8  Augustinas Narkis 
 Anna Semionova 
    B/Ž      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 5  Povilas Bartušis 
 Giedrė Grigonė 
      15:1  15:1  
 P.Bartušis, G.Grigonė      
 12  Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
  15:6  15:1      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė    
 13  Julius Augustinavičius 
 Rūta Strockytė 
    15:7  15:6    
 L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 4  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  15:5  15:7       1-a vieta
       E.Slušnys, D.Kairytė
 3  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
        9:15  15:8  15:5
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 14  Vaidotas Prevelis 
 Laura Šimukauskaitė 
  15:0  15:1      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 11  Žygimantas Eismontas 
 Greta Parnarauskaitė 
    15:4  15:1    
 M.Prevelis, E.Liočaitė      
 6  Martynas Prevelis 
 Emilija Liočaitė 
  15:6  14:17  15:12      
     E.Slušnys, D.Kairytė  
 7  Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      15:7  15:5  
 A.Jockus, L.Šidlauskaitė      
 10  Mantas Pranauskas 
 Ieva Linkutė 
  15:1  15:2      
   V.Česnavičius, G.Voitechovskaja    
 15  Lukas Rimeika 
 Kristina Bastytė 
    15:2  15:3    
 V.Česnavičius, G.Voitechovskaja      
 2  Vaidotas Česnavičius 
 Gerda Voitechovskaja 
  15:1  15:1    L.Litvinas, I.Starevičiutė   3-a vieta
       V.Česnavičius, G.Voitechovskaja
       V.Česnavičius, G.Voitechovskaja   15:6  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Maskaliūnas, E.Unte    
     
     P.Bartušis, G.Grigonė   ->   5-a vieta
     
     M.Prevelis, E.Liočaitė     
     
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Jakubauskas, R.Kaubrytė      
     
   A.Narkis, A.Semionova   ->    
     
   E.Šakalys, E.Noreikaitė       
     
   J.Augustinavičius, R.Strockytė   ->     9-a vieta
     
   V.Prevelis, L.Šimukauskaitė       
     
   Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė   ->    
     
   M.Pranauskas, I.Linkutė       
     
   L.Rimeika, K.Bastytė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.