Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas, Data: 2006-03-04, Vieta: KTU sporto salė  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Kašinskis        
 32       ->        
   K.Kašinskis      
 17  Darius Mieliauskas      15:0  15:0      
 D.Mieliauskas        
 16  Artūras Toricinas    15:0  15:2        
     K.Kašinskis    
 9  Mantvydas Lasinskas        15:0  15:2    
 M.Lasinskas        
 24       ->        
   M.Loveikis      
 25         15:7  6:15  15:9      
 M.Loveikis        
 8  Mindaugas Loveikis    ->        
       K.Kašinskis  
 5  Gediminas Matekonis          15:3  15:6  
 G.Matekonis        
 28       ->        
   G.Matekonis      
 21         15:1  15:0      
 V.Rakauskas        
 12  Vygintas Rakauskas    ->        
     V.Vitkauskas    
 13  Matas Kavaliauskas        15:9  15:13    
 E.Staškauskas        
 20  Edgaras Staškauskas    15:0  15:8        
   V.Vitkauskas      
 29         15:0  15:0      
 V.Vitkauskas        
 4  Vaidotas Vitkauskas    ->         1-a vieta
         K.Kašinskis
 3  Darius Čepauskas            15:12  15:2
 D.Čepauskas        
 30       ->        
   D.Čepauskas      
 19  Julius Marozas      15:7  15:9      
 J.Marozas        
 14  Tomas Kaminskas    15:0  15:0        
     D.Čepauskas    
 11  Sergej Dvoeglazov        15:10  15:6    
 S.Dvoeglazov        
 22       ->        
   M.Bičkovas      
 27         15:2  15:1      
 M.Bičkovas        
 6  Marijus Bičkovas    ->        
       R.Bilius  
 7  Olegas Kurganovas          15:8  15:12  
 O.Kurganovas        
 26       ->        
   O.Kurganovas      
 23         15:2  15:3      
 L.Supronas        
 10  Linas Supronas    ->        
     R.Bilius    
 15  Linas Šiškevičius        15:7  15:5    
 L.Šiškevičius        
 18  Tadas Budvytis    15:11  15:13      V.Vitkauskas   3-a vieta
   R.Bilius    D.Čepauskas
 31         15:2  15:3    D.Čepauskas   15:12  15:6
 R.Bilius        
 2  Ramūnas Bilius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Loveikis    
       M.Loveikis  
       G.Matekonis   2:15  17:15  17:16   5-a vieta
         O.Kurganovas
       M.Bičkovas     15:3  15:1
       O.Kurganovas  
       O.Kurganovas   12:15  17:14  15:10  
           
           
         G.Matekonis   7-a vieta
         M.Bičkovas
         M.Bičkovas   15:3  15:8
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Mieliauskas      
     M.Lasinskas    
     M.Lasinskas   15:0  15:5    
       M.Lasinskas  
     V.Rakauskas     15:1  15:5  
     V.Rakauskas    
     E.Staškauskas   15:5  15:5     9-a vieta
         L.Supronas
     J.Marozas       17:15  15:0
     J.Marozas    
     S.Dvoeglazov     B/Ž    
       L.Supronas  
     L.Supronas     15:12  15:10  
     L.Supronas    
     L.Šiškevičius     B/Ž    
           
         V.Rakauskas   11-a vieta
         J.Marozas
         J.Marozas   15:0  15:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Mieliauskas    
       D.Mieliauskas  
       E.Staškauskas   15:3  15:1   13-a vieta
         D.Mieliauskas
       S.Dvoeglazov     15:4  15:5
       S.Dvoeglazov  
       L.Šiškevičius   15:1  15:0  
           
           
         E.Staškauskas   15-a vieta
         E.Staškauskas
    Dėl 17-32 vietos      L.Šiškevičius   15:0  15:0
         
   A.Toricinas      
   A.Toricinas   ->      
     A.Toricinas    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Toricinas  
        15:0  15:2  
   .      
    ->      
     M.Kavaliauskas    
   M.Kavaliauskas     ->    
   M.Kavaliauskas      
    ->       17-a vieta
         A.Toricinas
          15:6  15:7
   T.Kaminskas      
   T.Kaminskas   ->      
     T.Kaminskas    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Budvytis  
        16:17  15:10  15:12  
   .      
    ->      
     T.Budvytis    
   T.Budvytis     ->    
   T.Budvytis      
    ->    M.Kavaliauskas   19-a vieta
         T.Kaminskas
         T.Kaminskas   15:10  15:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.