Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-09-09 2006-09-09 2006-09-09 2006-09-10 2006-09-10  
 1   Pablo Abian    Dėl 1-16 vietos        
[22] 12:00   P.Abian        
 32   Lorentz Arhus    21:16  21:17 [18']        
  [46] 15:00   P.Abian      
 17   Seth Elliot      21:8  21:8 [16']      
[23] 12:00   S.Elliot        
 16   Ramūnas Stapušaitis    21:17  21:15 [22']        
    [58] 16:30   P.Abian    
 9   Heimo Gotschl        21:19  21:11 [36']    
[24] 12:00   T.Palmqvist        
 24   Tuomas Palmqvist    21:10  21:10 [17']        
  [47] 15:00   T.Palmqvist      
 25   Henrik Toth      21:18  21:12 [15']      
[25] 12:00   H.Toth        
 8   Steinar Klausen    17:21  21:14  24:22 [56']        
      [89] 09:30   P.Abian  
 5   Luka Petric          21:17  21:18 [40']  
[26] 12:30   L.Petric        
 28   Deividas Butkus    21:8  21:12 [18']        
  [48] 15:00   S.Sameon      
 21   Salim Sameon      21:17  21:13 [36']      
[27] 12:30   S.Sameon        
 12   Aurimas Mizgiris    21:0  21:12 [16']        
    [59] 16:30   D.Zavadsky    
 13   Marcus Jansson        17:21  21:18  21:16 [46']    
[28] 12:30   M.Jansson        
 20   Andrei Ivanov    14:21  21:13  21:12 [45']        
  [49] 15:00   D.Zavadsky      
 29   Stanislav Kohoutek      21:17  21:12 [25']      
[29] 12:30   D.Zavadsky        
 4   Dmytro Zavadsky    19:21  21:7  21:13 [36']         1-a vieta
        [98] 11:00   K.Navickas
 3   Ronny Withers            21:15  21:12 [27']
[30] 13:00   R.Withers        
 30   Rainer Kaljumae    21:16  24:22 [23']        
  [50] 15:30   R.Withers      
 19   Sergey Shumilkin      17:21  21:13  21:11 [50']      
[31] 13:00   S.Shumilkin        
 14   Kristof Horvath    21:14  22:20 [37']        
    [60] 16:30   N.Boljka    
 11   Nejc Boljka        22:20  21:18 [39']    
[32] 13:00   N.Boljka        
 22   Šarūnas Bilius    21:16  21:8 [18']        
  [51] 15:30   N.Boljka      
 27   Anton Ivanov      21:13  18:21  21:15 [54']      
[33] 13:00   A.Ivanov        
 6   Michal Matejka    15:21  22:20  22:20 [101']        
      [90] 09:00   K.Navickas  
 7   Donatas Narvilas          21:15  21:15 [31']  
[34] 13:30   P.Florian        
 26   Pavel Florian    21:9  21:16 [21']        
  [52] 15:30   P.Florian      
 23   Kasper Lehikoinen      17:21  21:13  21:7 [39']      
[35] 13:30   G.Traina        
 10   Giovanni Traina    21:19  21:18 [24']        
    [61] 16:30   K.Navickas    
 15   Neven Rihtar        21:11  21:13 [23']    
[36] 13:30   N.Rihtar        
 18   Tomas Dovydaitis    21:16  21:16 [35']      D.Zavadsky   3-a vieta
  [53] 15:30   K.Navickas  
 31   Ingmar Seidelberg      21:9  21:16 [25']    N.Boljka   ->
[37] 13:30   K.Navickas        
 2   Kęstutis Navickas    21:10  21:9 [16']     Dėl 5-8 vietos    
       T.Palmqvist    
       
       S.Sameon   ->   5-a vieta
       
       R.Withers     
       
       P.Florian   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Elliot      
       
     H.Toth   ->    
       
     L.Petric       
       
     M.Jansson   ->     9-a vieta
       
     S.Shumilkin       
       
     A.Ivanov   ->    
       
     G.Traina       
       
     N.Rihtar   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
   L.Arhus        
       
   R.Stapušaitis   ->      
       
   H.Gotschl         
       
   S.Klausen   ->      
       
   D.Butkus         
       
   A.Mizgiris   ->      
       
   A.Ivanov         
       
   S.Kohoutek   ->       17-a vieta
       
   R.Kaljumae         
       
   K.Horvath   ->      
       
   Š.Bilius         
       
   M.Matejka   ->      
       
   D.Narvilas         
       
   K.Lehikoinen   ->      
       
   T.Dovydaitis         
       
   I.Seidelberg   ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.