Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2006, Data: 2006-03-11, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Žygimantas Eismontas 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Eismontas, A.Plavin      
 16       ->      
   Ž.Eismontas, A.Plavin    
 9  Edvinas Jakubauskas 
 Paulius Žvinklys 
    15:4  15:7    
 E.Jakubauskas, P.Žvinklys      
 8   Edgars Jeps 
 Karlis Rungis 
  15:3  15:5      
     Ž.Eismontas, A.Plavin  
 5   Ralfs Goba 
 Varis Zarinš 
      15:7  15:5  
 R.Goba, V.Zarinš      
 12  Lukas Genutis 
 Renaldas Šileris 
    B/Ž      
   E.Adata, J.Berzins    
 13  Paulius Leniauskas 
 Henrikas Umbražūnas 
    15:7  15:6    
 E.Adata, J.Berzins      
 4   Emils Adata 
 Janis Berzins 
  15:2  15:0       1-a vieta
       Ž.Eismontas, A.Plavin
 3  Vaidotas Česnavičius 
 Karolis Borusas 
        15:3  15:5
 V.Česnavičius, K.Borusas      
 14  Mindaugas Butkus 
 Edvardas Kreitalas 
  15:3  15:5      
   V.Česnavičius, K.Borusas    
 11  Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
    10:15  15:5  15:10    
 M.Atkočaitis, A.Kučinskas      
 6  Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
  15:4  15:2      
     V.Česnavičius, K.Borusas  
 7  Alvydas Jockus 
 Lukas Kontrimas 
      15:7  15:5  
 A.Jockus, L.Kontrimas      
 10   Peteris Pakalns 
 Martinš Vitols 
  15:1  15:3      
   P.Bartušis, T.Liorančas    
 15         15:7  15:2    
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 2  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  ->    E.Adata, J.Berzins   3-a vieta
       P.Bartušis, T.Liorančas
       P.Bartušis, T.Liorančas   15:5  15:2
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jakubauskas, P.Žvinklys    
     
     R.Goba, V.Zarinš   ->   5-a vieta
     
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas     
     
     A.Jockus, L.Kontrimas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Jeps, K.Rungis   ->    
     
   L.Genutis, R.Šileris       
     
   P.Leniauskas, H.Umbražūnas   ->     9-a vieta
     
   M.Butkus, E.Kreitalas       
     
   L.Rimkus, L.Sparnauskis   ->    
     
   P.Pakalns, M.Vitols       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.