Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas, Data: 2006-03-25, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 16       ->      
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
    21:12  21:12 [14']    
 M.Reppo, E.Uudekull      
 8   Madis Reppo 
 Esta Uudekull 
  21:17  19:21  21:11 [26']      
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Arturs Rainskis 
 Monika Radovska 
      21:19  21:15 [23']  
 A.Rainskis, M.Radovska      
 12       ->      
   G.Kunka, K.Freirik    
 13         21:19  21:11 [18']    
 G.Kunka, K.Freirik      
 4   Gabriel Kunka 
 Ketly Freirik 
  ->       1-a vieta
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
        21:12  21:12 [15']
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 14       ->      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11  Alan Plavin 
 Gabija Čekauskaitė 
    22:20  21:18 [24']    
 I.Seidelberg, G.Saar      
 6   Ingmar Seidelberg 
 Getter Saar 
  21:11  21:9 [13']      
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 7  Dovydas Razas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:16  21:19 [18']  
 D.Razas, I.Starevičiutė      
 10   Janis Abolins 
 Zane Metra 
  21:8  21:15 [15']      
   R.Hint, L.Vana    
 15         21:11  21:12 [15']    
 R.Hint, L.Vana      
 2   Rajen Hint 
 Laura Vana 
  ->    G.Kunka, K.Freirik   3-a vieta
       R.Hint, L.Vana
       R.Hint, L.Vana   21:19  21:18 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Reppo, E.Uudekull    
     
     A.Rainskis, M.Radovska   ->   5-a vieta
     
     I.Seidelberg, G.Saar     
     
     D.Razas, I.Starevičiutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Slušnys, D.Kairytė   ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Plavin, G.Čekauskaitė   ->    
     
   J.Abolins, Z.Metra       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.