Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gediminas Gresevičius 
 Mantas Gresevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Gresevičius, M.Gresevičius      
 16       ->      
   G.Gresevičius, M.Gresevičius    
 9  Romas Dovidonis 
 Kęstutis Supronas 
    24:22  21:19    
 R.Dovidonis, K.Supronas      
 8  Julius Augustinavičius 
 Daumantas Vitkauskas 
  21:13  21:9      
     G.Gresevičius, M.Gresevičius  
 5  Kęstutis Adomaitis 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:8  25:23  
 K.Adomaitis, V.Pratusevičius      
 12  Aidas Paulauskas 
 Valdas Paulauskas 
  21:14  21:14      
   V.Giedraitis, A.Liočas    
 13  Valdas Giedraitis 
 Arūnas Liočas 
    21:19  11:21  21:17    
 V.Giedraitis, A.Liočas      
 4  Žygimantas Eismontas 
 Aidanas Janavičius 
  21:17  21:13       1-a vieta
       G.Gresevičius, M.Gresevičius
 3  Julius Masaitis 
 Kęstutis Masaitis 
        21:8  21:10
 J.Masaitis, K.Masaitis      
 14       ->      
   A.Poderys, M.Rauktys    
 11  Aidas Poderys 
 Mindaugas Rauktys 
    21:10  21:17    
 A.Poderys, M.Rauktys      
 6  Vilmantas Liorančas 
 Jonas Šileris 
  21:12  14:21  21:18      
     A.Poderys, M.Rauktys  
 7  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
      21:19  21:18  
 S.Korobovas, V.Stiklius      
 10  Sergejus Korobovas 
 Valentinas Stiklius 
  21:10  21:12      
   J.Markūnas, M.Prevelis    
 15         21:19  19:21  21:13    
 J.Markūnas, M.Prevelis      
 2  Joris Markūnas 
 Martynas Prevelis 
  ->    V.Giedraitis, A.Liočas   3-a vieta
       V.Giedraitis, A.Liočas
       J.Markūnas, M.Prevelis   17:21  21:13  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dovidonis, K.Supronas    
     K.Adomaitis, V.Pratusevičius  
     K.Adomaitis, V.Pratusevičius   21:12  21:19   5-a vieta
       K.Adomaitis, V.Pratusevičius
     J.Masaitis, K.Masaitis     21:8  21:19
     J.Masaitis, K.Masaitis  
     S.Korobovas, V.Stiklius   21:13  16:21  21:10  
         
         
       R.Dovidonis, K.Supronas   7-a vieta
       R.Dovidonis, K.Supronas
       S.Korobovas, V.Stiklius   21:17  17:21  21:9
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Augustinavičius, D.Vitkauskas    
   J.Augustinavičius, D.Vitkauskas   ->    
     A.Paulauskas, V.Paulauskas  
   A.Paulauskas, V.Paulauskas     24:22  21:12  
   A.Paulauskas, V.Paulauskas    
   Ž.Eismontas, A.Janavičius   19:21  21:6  23:21     9-a vieta
       V.Liorančas, J.Šileris
        21:12  22:20
   V.Liorančas, J.Šileris    
   V.Liorančas, J.Šileris   ->    
     V.Liorančas, J.Šileris  
   E.Jakubauskas, A.Jockus     21:17  21:16  
   E.Jakubauskas, A.Jockus    
    ->    
         
       J.Augustinavičius, D.Vitkauskas   11-a vieta
       J.Augustinavičius, D.Vitkauskas
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:18  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Eismontas, A.Janavičius  
     Ž.Eismontas, A.Janavičius   ->   13-a vieta
       Ž.Eismontas, A.Janavičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.