Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Mindaugas Loveikis 
 Žaidėjas Nerodomas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Loveikis, Ž.Nerodomas      
 16       ->      
   M.Loveikis, Ž.Nerodomas    
 9  Valdas Paulauskas 
 Laura Šimukauskaitė 
    21:14  21:10    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 8  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  21:9  18:21  21:16      
     M.Loveikis, Ž.Nerodomas  
 5  Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
      21:11  21:10  
 D.Vitkauskas, R.Strockytė      
 12  Ivan Lebedev 
 Eglė Galentaitė 
  21:19  21:11      
   V.Česnavičius, I.Linkutė    
 13  Aidas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
    21:13  18:21  22:20    
 V.Česnavičius, I.Linkutė      
 4  Vaidotas Česnavičius 
 Ieva Linkutė 
  21:17  21:11       1-a vieta
       A.Girdžijauskas, E.Unte
 3  Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
        21:15  21:23  21:8
 V.Liorančas, G.Grigonė      
 14  Julius Masaitis 
 Jekaterina Muchina 
  21:15  18:21  21:16      
   M.Prevelis, E.Noreikaitė    
 11  Valentinas Stiklius 
 Laima Patašienė 
    21:14  21:17    
 M.Prevelis, E.Noreikaitė      
 6  Martynas Prevelis 
 Erika Noreikaitė 
  8:21  21:17  21:17      
     A.Girdžijauskas, E.Unte  
 7  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      21:9  21:10  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 10  Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:13  21:9      
   A.Girdžijauskas, E.Unte    
 15         22:20  21:15    
 A.Girdžijauskas, E.Unte      
 2  Andrius Girdžijauskas 
 Emilija Unte 
  ->    V.Česnavičius, I.Linkutė   3-a vieta
       V.Česnavičius, I.Linkutė
       M.Prevelis, E.Noreikaitė   21:15  15:21  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     D.Vitkauskas, R.Strockytė   21:10  21:8   5-a vieta
       A.Poderys, A.Liepuonienė
     V.Liorančas, G.Grigonė     21:17  18:21  21:18
     A.Poderys, A.Liepuonienė  
     A.Poderys, A.Liepuonienė   21:6  21:11  
         
         
       D.Vitkauskas, R.Strockytė   7-a vieta
       V.Liorančas, G.Grigonė
       V.Liorančas, G.Grigonė   21:16  21:19
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Paulauskas, L.Šimukauskaitė    
   V.Paulauskas, L.Šimukauskaitė   ->    
     V.Paulauskas, L.Šimukauskaitė  
   I.Lebedev, E.Galentaitė     21:11  22:20  
   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė    
   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė   21:11  21:10     9-a vieta
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė
   J.Masaitis, J.Muchina       14:21  23:21  21:13
   V.Stiklius, L.Patašienė    
   V.Stiklius, L.Patašienė   21:16  21:11    
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė     21:17  21:14  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
       A.Paulauskas, L.Paulauskaitė   11-a vieta
       V.Stiklius, L.Patašienė
       V.Stiklius, L.Patašienė   21:12  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Lebedev, E.Galentaitė  
     I.Lebedev, E.Galentaitė   ->   13-a vieta
       J.Masaitis, J.Muchina
     J.Masaitis, J.Muchina     21:13  21:14
     J.Masaitis, J.Muchina  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.