Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
   T.Liorančas      
 17  Arnas Kučinskas      21:16  21:15      
 A.Kučinskas        
 16  Vladislav Cipiliov    21:13  21:16        
     E.Jakubauskas    
 9  Laurynas Sparnauskis        21:18  21:13    
 L.Sparnauskis        
 24  Mantvydas Daunys      B/Ž        
   E.Jakubauskas      
 25  Audrius Dapkus      21:6  21:3      
 E.Jakubauskas        
 8  Edvinas Jakubauskas    21:2  21:5        
       E.Jakubauskas  
 5  Ignas Geštautas          21:19  21:17  
 I.Geštautas        
 28       ->        
   I.Geštautas      
 21  Ričardas Raubūnas      19:21  23:21  21:13      
 L.Rimkus        
 12  Lukas Rimkus    21:7  21:7        
     L.Zavadskis    
 13  Gytis Bernotas        21:14  20:21  21:13    
 G.Bernotas        
 20  Viktoras Ivanovas      B/Ž        
   L.Zavadskis      
 29         21:13  21:8      
 L.Zavadskis        
 4  Linas Zavadskis    ->         1-a vieta
         A.Maskaliūnas
 3  Marius Ščelys            21:16  19:21  22:20
 M.Ščelys        
 30       ->        
   M.Ščelys      
 19  Lukas Genutis      21:5  21:8      
 L.Genutis        
 14  Kęstas Katkauskas    21:18  21:12        
     A.Maskaliūnas    
 11  Mantas Kiršininkas        21:19  21:18    
 V.Giedraitis (J)        
 22  Valdas Giedraitis (J)      B/Ž        
   A.Maskaliūnas      
 27         21:9  21:4      
 A.Maskaliūnas        
 6  Aivaras Maskaliūnas    ->        
       A.Maskaliūnas  
 7  Egidijus Šakalys          21:11  18:21  21:8  
 E.Šakalys        
 26       ->        
   M.Atkočaitis      
 23  Lukas Kavaliauskas      21:17  21:15      
 M.Atkočaitis        
 10  Martynas Atkočaitis      B/Ž        
     A.Jockus    
 15  Žymantas Nemčinskas        21:18  22:20    
 I.Lebedev        
 18  Ivan Lebedev    21:9  21:18      L.Zavadskis   3-a vieta
   A.Jockus    A.Jockus
 31         18:21  21:10  21:11    A.Jockus   21:11  21:11
 A.Jockus        
 2  Alvydas Jockus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Liorančas    
       T.Liorančas  
       I.Geštautas   21:8  21:12   5-a vieta
         M.Ščelys
       M.Ščelys     21:18  21:7
       M.Ščelys  
       M.Atkočaitis   21:15  21:12  
           
           
         I.Geštautas   7-a vieta
         M.Atkočaitis
         M.Atkočaitis   21:15  21:13
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kučinskas      
     A.Kučinskas    
     L.Sparnauskis   21:18  21:9    
       A.Kučinskas  
     L.Rimkus     21:11  21:12  
     L.Rimkus    
     G.Bernotas   24:22  19:21  21:19     9-a vieta
         A.Kučinskas
     L.Genutis       21:14  21:17
     L.Genutis    
     V.Giedraitis (J)   21:17  21:13    
       E.Šakalys  
     E.Šakalys     21:8  21:14  
     E.Šakalys    
     I.Lebedev   21:18  21:13    
           
         L.Rimkus   11-a vieta
         L.Rimkus
         L.Genutis   16:21  21:14  22:20
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       L.Sparnauskis  
       G.Bernotas   21:17  16:21  21:17   13-a vieta
         L.Sparnauskis
       V.Giedraitis (J)     21:15  13:21  21:15
       I.Lebedev  
       I.Lebedev   21:15  21:16  
           
           
         G.Bernotas   15-a vieta
         G.Bernotas
    Dėl 17-32 vietos      V.Giedraitis (J)   21:16  21:10
         
   V.Cipiliov      
   V.Cipiliov   ->      
     V.Cipiliov    
   M.Daunys     21:6  21:8    
   A.Dapkus      
   A.Dapkus     B/Ž      
       V.Cipiliov  
        21:14  21:9  
   R.Raubūnas      
   R.Raubūnas   ->      
     R.Raubūnas    
   V.Ivanovas       B/Ž    
   V.Ivanovas      
    ->       17-a vieta
         V.Cipiliov
          21:6  21:18
   K.Katkauskas      
   K.Katkauskas   ->      
     K.Katkauskas    
   M.Kiršininkas       B/Ž    
   M.Kiršininkas      
    ->      
       Ž.Nemčinskas  
        18:21  21:12  27:25  
   L.Kavaliauskas      
   L.Kavaliauskas   ->      
     Ž.Nemčinskas    
   Ž.Nemčinskas       B/Ž    
   Ž.Nemčinskas      
    ->    R.Raubūnas   19-a vieta
         K.Katkauskas
         K.Katkauskas   21:14  21:5
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Dapkus    
       A.Dapkus  
       V.Ivanovas     B/Ž   21-a vieta
         A.Dapkus
       M.Kiršininkas       B/Ž
       M.Kiršininkas  
       L.Kavaliauskas     B/Ž  
           
           
         V.Ivanovas   23-a vieta
         V.Ivanovas
         L.Kavaliauskas     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Daunys    
     M.Daunys   ->    
       M.Daunys  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         M.Daunys
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.