Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas 
 Justina Tvaskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, J.Tvaskaitė      
 16       ->      
   T.Liorančas, J.Tvaskaitė    
 9  Arnas Kučinskas 
 Eimantė Samuilytė 
    13:21  21:19  21:10    
 A.Kučinskas, E.Samuilytė      
 8  Gytis Bernotas 
 Gintarė Gečaitė 
  21:9  21:5      
     T.Liorančas, J.Tvaskaitė  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Jovita Zinytė 
      22:20  20:22  21:17  
 L.Sparnauskis, J.Zinytė      
 12       ->      
   L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė    
 13         21:19  21:11    
 L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė      
 4  Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
  ->       1-a vieta
       M.Ščelys, L.Sprainytė
 3  Aivaras Maskaliūnas 
 Indrė Lukošiūtė 
        21:13  21:14
 A.Maskaliūnas, I.Lukošiūtė      
 14       ->      
   A.Maskaliūnas, I.Lukošiūtė    
 11  Lukas Genutis 
 Ramunė Ričkutė 
    21:9  21:7    
 L.Genutis, R.Ričkutė      
 6  Egidijus Šakalys 
 Gintautė Railaitė 
    B/Ž      
     M.Ščelys, L.Sprainytė  
 7  Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
      21:12  21:9  
 L.Rimkus, I.Sabaliauskaitė      
 10  Lukas Rimkus 
 Ieva Sabaliauskaitė 
  21:17  21:16      
   M.Ščelys, L.Sprainytė    
 15         21:17  21:11    
 M.Ščelys, L.Sprainytė      
 2  Marius Ščelys 
 Lina Sprainytė 
  ->    L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   3-a vieta
       A.Maskaliūnas, I.Lukošiūtė
       A.Maskaliūnas, I.Lukošiūtė   21:13  21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kučinskas, E.Samuilytė    
     A.Kučinskas, E.Samuilytė  
     L.Sparnauskis, J.Zinytė   21:10  21:17   5-a vieta
       L.Rimkus, I.Sabaliauskaitė
     L.Genutis, R.Ričkutė       B/Ž
     L.Rimkus, I.Sabaliauskaitė  
     L.Rimkus, I.Sabaliauskaitė   21:13  16:21  21:14  
         
         
       L.Sparnauskis, J.Zinytė   7-a vieta
       L.Sparnauskis, J.Zinytė
       L.Genutis, R.Ričkutė   21:14  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bernotas, G.Gečaitė    
   G.Bernotas, G.Gečaitė   ->    
     G.Bernotas, G.Gečaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       G.Bernotas, G.Gečaitė
          B/Ž
   E.Šakalys, G.Railaitė    
   E.Šakalys, G.Railaitė   ->    
     M.Atkočaitis, E.Šiušytė  
   M.Atkočaitis, E.Šiušytė       B/Ž  
   M.Atkočaitis, E.Šiušytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Šakalys, G.Railaitė
       E.Šakalys, G.Railaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 114 115 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.