Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-04-22, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16  Lukas Kontrimas    21:5  21:6      
   T.Liorančas    
 9  Lukas Genutis      21:15  21:11    
 M.Paulauskas      
 8  Marius Paulauskas    21:9  21:14      
     T.Liorančas  
 5  Edvinas Jakubauskas        21:19  21:19  
 E.Jakubauskas      
 12  Henrikas Umbražūnas      B/Ž      
   E.Jakubauskas    
 13  Valdas Giedraitis (J)      14:21  21:15  26:24    
 L.Zavadskis      
 4  Linas Zavadskis    21:8  21:15       1-a vieta
       M.Ščelys
 3  Aivaras Maskaliūnas          17:21  21:19  21:15
 A.Maskaliūnas      
 14  Mantas Vaičiulis    21:10  21:16      
   A.Maskaliūnas    
 11  Vladislav Cipiliov      21:17  21:13    
 L.Sparnauskis      
 6  Laurynas Sparnauskis    21:10  21:15      
     M.Ščelys  
 7  Karolis Borusas        21:12  21:12  
 K.Borusas      
 10  Ivan Lebedev    21:19  22:20      
   M.Ščelys    
 15  Ignas Plytnikas      21:7  21:14    
 M.Ščelys      
 2  Marius Ščelys    21:6  21:4    E.Jakubauskas   3-a vieta
       E.Jakubauskas
       A.Maskaliūnas   15:21  21:13  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas    
     L.Zavadskis  
     L.Zavadskis   21:15  21:16   5-a vieta
       L.Zavadskis
     L.Sparnauskis     21:17  21:15
     K.Borusas  
     K.Borusas   21:18  21:9  
         
         
       M.Paulauskas   7-a vieta
       L.Sparnauskis
       L.Sparnauskis   21:13  21:5
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Kontrimas      
   L.Genutis    
   L.Genutis   21:15  21:15    
     L.Genutis  
   H.Umbražūnas     17:21  21:19  21:9  
   V.Giedraitis (J)    
   V.Giedraitis (J)     B/Ž     9-a vieta
       L.Genutis
   M.Vaičiulis         B/Ž
   M.Vaičiulis    
   V.Cipiliov   16:21  21:14  21:17    
     I.Lebedev  
   I.Lebedev     21:19  18:21  21:18  
   I.Lebedev    
   I.Plytnikas   21:3  21:7    
         
       V.Giedraitis (J)   11-a vieta
       M.Vaičiulis
       M.Vaičiulis   19:21  21:14  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas  
     H.Umbražūnas     B/Ž   13-a vieta
       V.Cipiliov
     V.Cipiliov     21:5  22:20
     V.Cipiliov  
     I.Plytnikas   21:12  21:6  
         
         
       H.Umbražūnas   15-a vieta
       I.Plytnikas
       I.Plytnikas     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.