Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32  Viktorija Afinogenova    21:5  21:3 [10']        
   G.Voitechovskaja      
 17  Justina Tvaskaitė      21:5  21:9 [12']      
 L.Šidlauskaitė        
 16  Lauryna Šidlauskaitė    21:16  22:20 [22']        
     G.Voitechovskaja    
 9  Viktorija Ivaščenkova        21:12  21:6 [16']    
 V.Ivaščenkova        
 24  Gintautė Railaitė    21:2  21:9 [13']        
   I.Starevičiutė      
 25  Kristina Bastytė      21:16  21:13 [21']      
 I.Starevičiutė        
 8  Indrė Starevičiutė    21:5  21:7 [16']        
       G.Voitechovskaja  
 5  Viktorija Tverskaja          21:3  21:4 [11']  
 V.Tverskaja        
 28  Natalija Chavina    21:3  21:4 [14']        
   V.Tverskaja      
 21  Anna Semionova      21:12  21:15 [19']      
 E.Liočaitė        
 12  Emilija Liočaitė    21:9  21:7 [14']        
     V.Tverskaja    
 13  Emilija Unte        19:21  21:17  21:7 [34']    
 E.Unte        
 20  Laura Šimukauskaitė    21:9  21:8 [16']        
   V.Čekauskienė      
 29  Austėja Jakšytė      17:21  21:13  21:14 [32']      
 V.Čekauskienė        
 4  Vaida Čekauskienė    21:1  21:0 [12']         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Gabija Čekauskaitė            21:16  21:14 [23']
 G.Čekauskaitė        
 30  Alina Jonelaitytė    21:2  21:5 [14']        
   G.Čekauskaitė      
 19  Greta Parnarauskaitė      21:17  21:19 [17']      
 E.Noreikaitė        
 14  Erika Noreikaitė    21:6  21:9 [14']        
     D.Kairytė    
 11  Rūta Strockytė        21:16  21:15 [21']    
 R.Strockytė        
 22  Rūta Stulpinaitė    21:9  21:8 [17']        
   D.Kairytė      
 27  Aurelija Stankūnaitė      21:15  21:15 [20']      
 D.Kairytė        
 6  Daina Kairytė    21:5  21:1 [12']        
       O.Jaciuk  
 7  Giedrė Grigonė          21:14  21:9 [14']  
 G.Grigonė        
 26  Kotryna Verbutė    21:5  21:4 [14']        
   G.Grigonė      
 23  Jovita Zinytė      21:6  21:11 [24']      
 I.Adomaitytė        
 10  Indrė Adomaitytė    21:1  21:4 [11']        
     O.Jaciuk    
 15  Justina Dimšaitė        21:10  21:1 [16']    
 G.Bertauskaitė        
 18  Greta Bertauskaitė    21:13  21:17 [27']      V.Tverskaja   3-a vieta
   O.Jaciuk    D.Kairytė
 31  Aušra Gandžarauskaitė      21:9  21:5 [15']    D.Kairytė   21:14  21:15 [22']
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    21:0  21:0 [10']     Dėl 5-8 vietos    
       I.Starevičiutė    
       I.Starevičiutė  
       V.Čekauskienė   21:19  21:9 [16']   5-a vieta
         I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė     21:16  17:21  21:15 [40']
       G.Čekauskaitė  
       G.Grigonė   21:12  21:12 [18']  
           
           
         V.Čekauskienė   7-a vieta
         V.Čekauskienė
         G.Grigonė   21:18  21:14 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Šidlauskaitė      
     V.Ivaščenkova    
     V.Ivaščenkova   21:7  21:6 [17']    
       V.Ivaščenkova  
     E.Liočaitė     21:12  21:11 [20']  
     E.Unte    
     E.Unte   21:17  21:17 [27']     9-a vieta
         V.Ivaščenkova
     E.Noreikaitė       21:19  21:14 [28']
     R.Strockytė    
     R.Strockytė   21:11  21:15 [19']    
       I.Adomaitytė  
     I.Adomaitytė     21:9  21:17 [23']  
     I.Adomaitytė    
     G.Bertauskaitė   21:17  21:20 [24']    
           
         E.Unte   11-a vieta
         E.Unte
         R.Strockytė   25:27  21:10  21:16 [44']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Šidlauskaitė    
       L.Šidlauskaitė  
       E.Liočaitė   21:18  25:23 [27']   13-a vieta
         L.Šidlauskaitė
       E.Noreikaitė       B/Ž
       G.Bertauskaitė  
       G.Bertauskaitė   21:8  22:20 [27']  
           
           
         E.Liočaitė   15-a vieta
         E.Noreikaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Noreikaitė   21:19  22:20 [24']
   V.Afinogenova        
   J.Tvaskaitė      
   J.Tvaskaitė   21:10  21:10 [59']      
     G.Railaitė    
   G.Railaitė     19:21  21:19  21:16 [39']    
   G.Railaitė      
   K.Bastytė   21:9  21:14 [18']      
       L.Šimukauskaitė  
   N.Chavina       21:12  21:11 [19']  
   A.Semionova      
   A.Semionova   21:11  21:9 [14']      
     L.Šimukauskaitė    
   L.Šimukauskaitė     19:21  21:13  26:24 [38']    
   L.Šimukauskaitė      
   A.Jakšytė   21:5  21:8 [19']       17-a vieta
         J.Dimšaitė
   A.Jonelaitytė         21:17  21:10 [16']
   G.Parnarauskaitė      
   G.Parnarauskaitė   21:11  21:6 [14']      
     R.Stulpinaitė    
   R.Stulpinaitė     21:19  10:21  21:17 [26']    
   R.Stulpinaitė      
   A.Stankūnaitė   21:6  21:7 [12']      
       J.Dimšaitė  
   K.Verbutė       21:6  21:6 [16']  
   J.Zinytė      
   J.Zinytė   21:8  21:11 [13']      
     J.Dimšaitė    
   J.Dimšaitė     21:4  21:2 [12']    
   J.Dimšaitė      
   A.Gandžarauskaitė   21:1  21:0 [12']    G.Railaitė   19-a vieta
         G.Railaitė
         R.Stulpinaitė   16:21  21:11  21:8 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Tvaskaitė    
       J.Tvaskaitė  
       A.Semionova   21:14  21:7 [19']   21-a vieta
         J.Tvaskaitė
       G.Parnarauskaitė     21:17  21:18 [19']
       G.Parnarauskaitė  
       J.Zinytė   21:10  21:15 [20']  
           
           
         A.Semionova   23-a vieta
         A.Semionova
         J.Zinytė   21:14  19:21  21:17 [27']
      Dėl 25-32 vietos      
     V.Afinogenova      
     K.Bastytė    
     K.Bastytė   9:21  21:19  21:15 [23']    
       K.Bastytė  
     N.Chavina     21:13  21:17 [16']  
     N.Chavina    
     A.Jakšytė   21:14  21:16 [21']     25-a vieta
         K.Bastytė
     A.Jonelaitytė       21:10  21:5 [17']
     A.Jonelaitytė    
     A.Stankūnaitė   21:18  21:16 [17']    
       K.Verbutė  
     K.Verbutė     21:13  21:16 [15']  
     K.Verbutė    
     A.Gandžarauskaitė   21:23  21:19  21:18 [32']    
           
         N.Chavina   27-a vieta
         N.Chavina
         A.Jonelaitytė   21:11  21:18 [18']
           
        Dėl 29-32 vietos    
       V.Afinogenova    
       V.Afinogenova  
       A.Jakšytė   21:11  21:13 [15']   29-a vieta
         V.Afinogenova
       A.Stankūnaitė     18:21  21:11  21:16 [25']
       A.Stankūnaitė  
       A.Gandžarauskaitė   21:12  21:10 [15']  
           
           
         A.Jakšytė   31-a vieta
         A.Jakšytė
         A.Gandžarauskaitė   22:20  20:22  21:8 [32']
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.