Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 17  Aivaras Maskaliūnas 
 Jovita Zinytė 
    21:5  21:6 [12']      
 A.Maskaliūnas, J.Zinytė        
 16  Daumantas Vitkauskas 
 Viktorija Afinogenova 
  21:11  21:12 [21']        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9  Vaidotas Česnavičius 
 Greta Bertauskaitė 
      21:9  21:7 [13']    
 V.Česnavičius, G.Bertauskaitė        
 24  Artiom Sobol 
 Anna Semionova 
  21:4  21:6 [12']        
   V.Česnavičius, G.Bertauskaitė      
 25  Karolis Borusas 
 Alina Jonelaitytė 
    21:6  21:8 [13']      
 E.Šakalys, G.Čekauskaitė        
 8  Egidijus Šakalys 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:7  21:4 [11']        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5  Dovydas Razas 
 Justina Tvaskaitė 
        21:13  21:9 [12']  
 D.Razas, J.Tvaskaitė        
 28       ->        
   D.Razas, J.Tvaskaitė      
 21  Tadas Stankevičius 
 Erika Noreikaitė 
    21:12  21:10 [17']      
 A.Janavičius, I.Adomaitytė        
 12  Aidanas Janavičius 
 Indrė Adomaitytė 
  21:11  21:14 [15']        
     E.Slušnys, D.Kairytė    
 13  Valdas Giedraitis (J) 
 Indrė Starevičiutė 
      23:25  21:18  21:19 [35']    
 L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė        
 20  Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
  22:20  21:6 [6']        
   E.Slušnys, D.Kairytė      
 29         21:6  21:5 [9']      
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 4  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->         1-a vieta
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3  Tadas Šeženis 
 Oksana Jaciuk 
          21:17  21:15 [21']
 T.Šeženis, O.Jaciuk        
 30       ->        
   T.Šeženis, O.Jaciuk      
 19  Žygimantas Eismontas 
 Rūta Stulpinaitė 
    23:21  20:22  21:19 [27']      
 J.Šykovas, V.Tverskaja        
 14  Joris Šykovas 
 Viktorija Tverskaja 
  21:16  21:11 [11']        
     L.Litvinas, V.Čekauskienė    
 11  Rytis Šilinga 
 Viktorija Ivaščenkova 
      16:21  21:17  21:19 [28']    
 R.Šilinga, V.Ivaščenkova        
 22  Edvardas Liubertas 
 Natalija Chavina 
  21:11  21:8 [10']        
   L.Litvinas, V.Čekauskienė      
 27  Mantvydas Daunys 
 Austėja Jakšytė 
    22:20  21:8 [21']      
 L.Litvinas, V.Čekauskienė        
 6  Lukas Litvinas 
 Vaida Čekauskienė 
  21:2  21:4 [12']        
       R.Stapušaitis, G.Grigonė  
 7  Edvinas Jenkus 
 Rūta Strockytė 
        21:10  21:15 [13']  
 E.Jenkus, R.Strockytė        
 26  Vitalij Lazovskij 
 Aurelija Stankūnaitė 
  21:2  21:5 [12']        
   E.Jenkus, R.Strockytė      
 23  Viktoras Grigorjevas 
 Aušra Gandžarauskaitė 
    21:12  21:12 [17']      
 S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė        
 10  Saulius Šaltmeris 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  21:6  21:6 [10']        
     R.Stapušaitis, G.Grigonė    
 15  Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
      21:10  21:18 [18']    
 K.Dauskurtas, E.Unte        
 18  Evaldas Bradūnas 
 Emilija Liočaitė 
  21:4  21:9 [12']      E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
   R.Stapušaitis, G.Grigonė    E.Slušnys, D.Kairytė
 31         21:9  21:12 [14']    L.Litvinas, V.Čekauskienė   21:19  21:9 [15']
 R.Stapušaitis, G.Grigonė        
 2  Ramūnas Stapušaitis 
 Giedrė Grigonė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Česnavičius, G.Bertauskaitė    
       D.Razas, J.Tvaskaitė  
       D.Razas, J.Tvaskaitė   20:22  21:6  21:12 [25']   5-a vieta
         D.Razas, J.Tvaskaitė
       T.Šeženis, O.Jaciuk     19:21  22:20  21:19 [29']
       E.Jenkus, R.Strockytė  
       E.Jenkus, R.Strockytė   21:18  21:16 [22']  
           
           
         V.Česnavičius, G.Bertauskaitė   7-a vieta
         T.Šeženis, O.Jaciuk
         T.Šeženis, O.Jaciuk   21:17  21:15 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Maskaliūnas, J.Zinytė      
     E.Šakalys, G.Čekauskaitė    
     E.Šakalys, G.Čekauskaitė   21:15  21:7 [18']    
       A.Janavičius, I.Adomaitytė  
     A.Janavičius, I.Adomaitytė     21:19  21:18 [21']  
     A.Janavičius, I.Adomaitytė    
     L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   21:14  21:10 [16']     9-a vieta
         K.Dauskurtas, E.Unte
     J.Šykovas, V.Tverskaja       18:21  21:14  21:19 [26']
     R.Šilinga, V.Ivaščenkova    
     R.Šilinga, V.Ivaščenkova   10:21  21:18  21:16 [31']    
       K.Dauskurtas, E.Unte  
     S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė     21:13  21:15 [19']  
     K.Dauskurtas, E.Unte    
     K.Dauskurtas, E.Unte   21:17  21:17 [15']    
           
         E.Šakalys, G.Čekauskaitė   11-a vieta
         E.Šakalys, G.Čekauskaitė
         R.Šilinga, V.Ivaščenkova   21:15  21:19 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Maskaliūnas, J.Zinytė    
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė  
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   21:19  21:18 [32']   13-a vieta
         S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė
       J.Šykovas, V.Tverskaja     21:7  16:21  21:9 [24']
       S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė  
       S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė   21:15  21:5 [17']  
           
           
         A.Maskaliūnas, J.Zinytė   15-a vieta
         J.Šykovas, V.Tverskaja
    Dėl 17-32 vietos      J.Šykovas, V.Tverskaja   21:10  21:15 [19']
         
   D.Vitkauskas, V.Afinogenova      
   D.Vitkauskas, V.Afinogenova   ->      
     D.Vitkauskas, V.Afinogenova    
   A.Sobol, A.Semionova     21:19  24:22 [20']    
   A.Sobol, A.Semionova      
   K.Borusas, A.Jonelaitytė   21:18  17:21  21:17 [29']      
       V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė  
        21:17  21:16 [18']  
   T.Stankevičius, E.Noreikaitė      
   T.Stankevičius, E.Noreikaitė   ->      
     V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė    
   V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė     21:12  21:13 [18']    
   V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė      
    ->       17-a vieta
         V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė
          21:16  22:20 [14']
   Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė      
   Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė   ->      
     Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė    
   E.Liubertas, N.Chavina     21:19  23:21 [20']    
   E.Liubertas, N.Chavina      
   M.Daunys, A.Jakšytė   21:7  21:4 [15']      
       Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė  
   V.Lazovskij, A.Stankūnaitė       16:21  21:12  21:14 [32']  
   V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė      
   V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė   21:9  21:16 [18']      
     E.Bradūnas, E.Liočaitė    
   E.Bradūnas, E.Liočaitė     25:23  25:23 [29']    
   E.Bradūnas, E.Liočaitė      
    ->    D.Vitkauskas, V.Afinogenova   19-a vieta
         D.Vitkauskas, V.Afinogenova
         E.Bradūnas, E.Liočaitė   21:13  21:13 [15']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Sobol, A.Semionova    
       T.Stankevičius, E.Noreikaitė  
       T.Stankevičius, E.Noreikaitė   22:24  21:12  22:20 [32']   21-a vieta
         T.Stankevičius, E.Noreikaitė
       E.Liubertas, N.Chavina     21:14  21:18 [22']
       V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė  
       V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė   17:21  21:17  21:17 [25']  
           
           
         A.Sobol, A.Semionova   23-a vieta
         E.Liubertas, N.Chavina
         E.Liubertas, N.Chavina   18:21  21:18  21:18 [25']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Borusas, A.Jonelaitytė    
     K.Borusas, A.Jonelaitytė   ->    
       K.Borusas, A.Jonelaitytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         K.Borusas, A.Jonelaitytė
          21:9  21:11 [15']
     M.Daunys, A.Jakšytė    
     M.Daunys, A.Jakšytė   ->    
       V.Lazovskij, A.Stankūnaitė  
     V.Lazovskij, A.Stankūnaitė     21:9  21:14 [7']  
     V.Lazovskij, A.Stankūnaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
         M.Daunys, A.Jakšytė
         M.Daunys, A.Jakšytė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.