Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 9  Viktoras Grigorjevas 
 Edvardas Liubertas 
    21:7  21:8 [13']    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 8  Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  21:14  14:21  26:24 [39']      
     D.Razas, R.Stapušaitis  
 5  Kazimieras Dauskurtas 
 Vaidotas Česnavičius 
      21:9  21:11 [14']  
 K.Dauskurtas, V.Česnavičius      
 12  Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
  21:7  21:8 [18']      
   K.Dauskurtas, V.Česnavičius    
 13  Artiom Sobol 
 Joris Šykovas 
    21:13  21:9 [13']    
 L.Litvinas, E.Šakalys      
 4  Lukas Litvinas 
 Egidijus Šakalys 
  21:19  21:10 [19']       1-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
 3  Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
        21:15  21:14 [18']
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 14  Evaldas Bradūnas 
 Valdas Giedraitis (J) 
  21:6  21:9 [11']      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 11  Aidanas Janavičius 
 Mantvydas Daunys 
    21:15  21:11 [10']    
 A.Maskaliūnas, M.Ščelys      
 6  Aivaras Maskaliūnas 
 Marius Ščelys 
  21:8  21:9 [14']      
     A.Mizgiris, E.Jenkus  
 7  Karolis Borusas 
 Daumantas Vitkauskas 
      21:18  21:17 [18']  
 E.Jakubauskas, A.Jockus      
 10  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
  21:18  21:18 [19']      
   A.Mizgiris, E.Jenkus    
 15         21:9  21:15 [10']    
 A.Mizgiris, E.Jenkus      
 2  Aurimas Mizgiris 
 Edvinas Jenkus 
  ->    K.Dauskurtas, V.Česnavičius   3-a vieta
       E.Slušnys, S.Šaltmeris
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   23:21  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis  
     L.Litvinas, E.Šakalys   21:13  21:11 [15']   5-a vieta
       A.Maskaliūnas, M.Ščelys
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys     15:21  21:19  21:18 [37']
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys  
     E.Jakubauskas, A.Jockus   21:16  18:21  21:18 [28']  
         
         
       L.Litvinas, E.Šakalys   7-a vieta
       L.Litvinas, E.Šakalys
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:17  21:18 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Grigorjevas, E.Liubertas    
   V.Grigorjevas, E.Liubertas   ->    
     V.Grigorjevas, E.Liubertas  
   T.Šeženis, R.Šilinga     21:16  22:20 [18']  
   T.Šeženis, R.Šilinga    
   A.Sobol, J.Šykovas   21:11  21:12 [11']     9-a vieta
       K.Borusas, D.Vitkauskas
   E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)       21:15  8:21  21:17 [23']
   A.Janavičius, M.Daunys    
   A.Janavičius, M.Daunys   21:11  21:13 [20']    
     K.Borusas, D.Vitkauskas  
   K.Borusas, D.Vitkauskas     21:12  21:16 [21']  
   K.Borusas, D.Vitkauskas    
    ->    
         
       T.Šeženis, R.Šilinga   11-a vieta
       T.Šeženis, R.Šilinga
       A.Janavičius, M.Daunys   21:15  21:14 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Sobol, J.Šykovas  
     A.Sobol, J.Šykovas   ->   13-a vieta
       A.Sobol, J.Šykovas
     E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)     21:23  21:3  21:15 [28']
     E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.