Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 16       ->      
   O.Jaciuk, V.Tverskaja    
 9  Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
    21:2  21:9 [13']    
 G.Bertauskaitė, R.Strockytė      
 8  Greta Bertauskaitė 
 Rūta Strockytė 
  19:21  21:10  21:15 [28']      
     O.Jaciuk, V.Tverskaja  
 5  Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:9  21:11 [12']  
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 12  Kristina Bastytė 
 Kotryna Verbutė 
  21:7  21:7 [12']      
   E.Liočaitė, V.Čekauskienė    
 13  Austėja Jakšytė 
 Rūta Stulpinaitė 
    23:21  13:21  21:18 [33']    
 E.Liočaitė, V.Čekauskienė      
 4  Emilija Liočaitė 
 Vaida Čekauskienė 
  21:10  21:6 [12']       1-a vieta
       E.Unte, G.Voitechovskaja
 3  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:17  21:13 [24']
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 14  Natalija Chavina 
 Alina Jonelaitytė 
  21:0  21:5 [10']      
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 11  Indrė Adomaitytė 
 Greta Parnarauskaitė 
    21:11  21:10 [18']    
 I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė      
 6  Giedrė Grigonė 
 Justina Tvaskaitė 
  19:21  21:16  22:20 [33']      
     E.Unte, G.Voitechovskaja  
 7  Viktorija Ivaščenkova 
 Anna Semionova 
      21:11  21:19 [15']  
 V.Ivaščenkova, A.Semionova      
 10  Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
  21:15  21:13 [17']      
   E.Unte, G.Voitechovskaja    
 15  Viktorija Afinogenova 
 Aušra Gandžarauskaitė 
    21:11  21:13 [12']    
 E.Unte, G.Voitechovskaja      
 2  Emilija Unte 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:3  21:3 [13']    E.Liočaitė, V.Čekauskienė   3-a vieta
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   21:13  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Bertauskaitė, R.Strockytė    
     D.Kairytė, L.Šidlauskaitė  
     D.Kairytė, L.Šidlauskaitė   21:19  17:21  21:16 [25']   5-a vieta
       D.Kairytė, L.Šidlauskaitė
     I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė     21:14  21:18 [22']
     V.Ivaščenkova, A.Semionova  
     V.Ivaščenkova, A.Semionova   18:21  21:18  21:12 [30']  
         
         
       G.Bertauskaitė, R.Strockytė   7-a vieta
       I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė
       I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė   21:16  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė    
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   ->    
     E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė  
   K.Bastytė, K.Verbutė     21:6  21:14 [20']  
   K.Bastytė, K.Verbutė    
   A.Jakšytė, R.Stulpinaitė   17:21  21:11  21:17 [25']     9-a vieta
       E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė
   N.Chavina, A.Jonelaitytė       21:17  21:19 [19']
   G.Grigonė, J.Tvaskaitė    
   G.Grigonė, J.Tvaskaitė   21:7  21:10 [22']    
     G.Grigonė, J.Tvaskaitė  
   J.Dimšaitė, G.Railaitė     21:17  21:10 [10']  
   J.Dimšaitė, G.Railaitė    
   V.Afinogenova, A.Gandžarauskaitė   21:5  21:7 [12']    
         
       K.Bastytė, K.Verbutė   11-a vieta
       J.Dimšaitė, G.Railaitė
       J.Dimšaitė, G.Railaitė   21:6  21:11 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jakšytė, R.Stulpinaitė  
     A.Jakšytė, R.Stulpinaitė   ->   13-a vieta
       A.Jakšytė, R.Stulpinaitė
     N.Chavina, A.Jonelaitytė     21:6  21:7 [13']
     V.Afinogenova, A.Gandžarauskaitė  
     V.Afinogenova, A.Gandžarauskaitė   21:12  21:16 [10']  
         
         
        15-a vieta
       N.Chavina, A.Jonelaitytė
       N.Chavina, A.Jonelaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.