Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08 2006-10-08  
 1  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
[65]  A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [73]  A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
    21:9  21:9 [10']    
[66]  A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė      
 8  Andrius Girdžijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
  22:20  21:7 [19']      
    [97] 10:00   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
      21:16  18:21  21:15 [23']  
[67]  E.Slušnys, D.Kairytė      
 12  Alvydas Jockus 
 Emilija Liočaitė 
  21:3  21:12 [15']      
  [74]  E.Slušnys, D.Kairytė    
 13  Edvinas Jakubauskas 
 Ieva Linkutė 
    21:18  9:21  21:13 [23']    
[68]  D.Razas, Ž.Nerodomas      
 4  Dovydas Razas 
 Žaidėjas Nerodomas 
  21:4  21:6 [10']       1-a vieta
      [103] 10:30   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3  Ramūnas Stapušaitis 
 Giedrė Grigonė 
        22:20  21:15 [21']
[69]  R.Stapušaitis, G.Grigonė      
 14  Lukas Kontrimas 
 Erika Noreikaitė 
  21:11  21:8 [13']      
  [75]  R.Stapušaitis, G.Grigonė    
 11  Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
    21:14  21:13 [10']    
[70]  S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 6  Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:6  21:6 [13']      
    [98] 10:00   E.Jenkus, O.Jaciuk  
 7  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:17  16:21  21:17 [30']  
[71]  K.Dauskurtas, E.Unte      
 10  Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
  21:14  21:16 [16']      
  [76]  E.Jenkus, O.Jaciuk    
 15         21:17  21:11 [17']    
[72]  E.Jenkus, O.Jaciuk      
 2  Edvinas Jenkus 
 Oksana Jaciuk 
  ->    E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
      [104] 10:30   E.Slušnys, D.Kairytė
       R.Stapušaitis, G.Grigonė   21:19  12:21  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė    
    [99] 10:00   D.Razas, Ž.Nerodomas  
     D.Razas, Ž.Nerodomas   21:9  21:11 [13']   5-a vieta
      [105] 11:00   D.Razas, Ž.Nerodomas
     S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:14  21:16 [15']
    [100] 10:00   K.Dauskurtas, E.Unte  
     K.Dauskurtas, E.Unte   21:11  21:12 [14']  
         
         
       A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [106] 11:00   A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė   21:18  21:15 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [77]  P.Bartušis, A.Meirytė    
   P.Bartušis, A.Meirytė   ->    
    [101] 10:30   P.Bartušis, A.Meirytė  
   A.Jockus, E.Liočaitė     21:10  21:17 [16']  
  [78]  E.Jakubauskas, I.Linkutė    
   E.Jakubauskas, I.Linkutė   17:21  21:14  21:15 [24']     9-a vieta
      [107] 11:00   P.Bartušis, A.Meirytė
   L.Kontrimas, E.Noreikaitė       23:21  21:19 [20']
  [79]  D.Vitkauskas, R.Strockytė    
   D.Vitkauskas, R.Strockytė   21:16  21:16 [12']    
    [102] 10:30   L.Litvinas, I.Starevičiutė  
   L.Litvinas, I.Starevičiutė     21:17  21:10 [14']  
  [80]  L.Litvinas, I.Starevičiutė    
    ->    
         
       E.Jakubauskas, I.Linkutė   11-a vieta
      [108] 11:00   D.Vitkauskas, R.Strockytė
       D.Vitkauskas, R.Strockytė   18:21  22:20  21:15 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jockus, E.Liočaitė  
     A.Jockus, E.Liočaitė   ->   13-a vieta
      [109] 11:30   A.Jockus, E.Liočaitė
     L.Kontrimas, E.Noreikaitė     21:14  25:27  21:19 [27']
     L.Kontrimas, E.Noreikaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.