Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-10-14, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Vidas Bradūnas 
 Arūnas Morkūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bradūnas, A.Morkūnas      
 16       ->      
   V.Bradūnas, A.Morkūnas    
 9  Romas Dovidonis 
 Arūnas Smalskis 
    21:17  21:15    
 R.Dovidonis, A.Smalskis      
 8  Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  21:15  21:18      
     V.Bradūnas, A.Morkūnas  
 5  Rimas Lavrukaitis 
 Česlovas Ramanauskas 
      21:12  18:21  21:13  
 R.Lavrukaitis, Č.Ramanauskas      
 12       ->      
   R.Lavrukaitis, Č.Ramanauskas    
 13         21:18  21:15    
 V.Liorančas, J.Šileris      
 4  Vilmantas Liorančas 
 Jonas Šileris 
  ->       1-a vieta
       V.Bradūnas, A.Morkūnas
 3  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
        21:13  25:23
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 14       ->      
   A.Liočas, B.Lozinskis    
 11  Romanas Mulevičius 
 Kęstutis Supronas 
    21:16  24:22    
 A.Liočas, B.Lozinskis      
 6  Arūnas Liočas 
 Borisas Lozinskis 
  21:14  21:8      
     V.Pratusevičius, V.Stiklius  
 7  Vilmantas Pratusevičius 
 Valentinas Stiklius 
      21:16  21:16  
 V.Pratusevičius, V.Stiklius      
 10  Povilas Bartušis 
 Lukas Litvinas 
  21:14  21:7      
   V.Pratusevičius, V.Stiklius    
 15         21:19  21:8    
 J.Masaitis, K.Masaitis      
 2  Julius Masaitis 
 Kęstutis Masaitis 
  ->    R.Lavrukaitis, Č.Ramanauskas   3-a vieta
       R.Lavrukaitis, Č.Ramanauskas
       A.Liočas, B.Lozinskis   21:14  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dovidonis, A.Smalskis    
     R.Dovidonis, A.Smalskis  
     V.Liorančas, J.Šileris   17:21  25:23  21:18   5-a vieta
       K.Adomaitis, A.Poderys
     K.Adomaitis, A.Poderys     22:24  21:18  21:17
     K.Adomaitis, A.Poderys  
     J.Masaitis, K.Masaitis   14:21  21:16  22:20  
         
         
       V.Liorančas, J.Šileris   7-a vieta
       V.Liorančas, J.Šileris
       J.Masaitis, K.Masaitis   22:20  13:21  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Grincevičius, A.Vizgirda    
   D.Grincevičius, A.Vizgirda   ->    
     D.Grincevičius, A.Vizgirda  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       P.Bartušis, L.Litvinas
        21:16  14:21  21:19
   R.Mulevičius, K.Supronas    
   R.Mulevičius, K.Supronas   ->    
     P.Bartušis, L.Litvinas  
   P.Bartušis, L.Litvinas     21:15  19:21  21:10  
   P.Bartušis, L.Litvinas    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Mulevičius, K.Supronas
       R.Mulevičius, K.Supronas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.