Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-10-14, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16  Martynas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
  21:7  21:8      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9  Mindaugas Loveikis 
 Viktorija Novik 
    21:13  21:10    
 V.Pratusevičius, J.Muchina      
 8  Vilmantas Pratusevičius 
 Jekaterina Muchina 
  16:21  21:19  21:15      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5  Arūnas Morkūnas 
 Ieva Linkutė 
      21:13  21:10  
 A.Morkūnas, I.Linkutė      
 12  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  21:19  21:9      
   A.Morkūnas, I.Linkutė    
 13  Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
    21:19  21:18    
 A.Poderys, D.Vizgirdienė      
 4  Aidas Poderys 
 Diana Vizgirdienė 
  21:8  15:21  21:11       1-a vieta
       A.Petkevičius, L.Patašienė
 3  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
        12:21  21:14  21:9
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 14  Jonas Šileris 
 Justina Tvaskaitė 
  21:8  21:8      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 11  Arūnas Liočas 
 Emilija Liočaitė 
    21:9  24:22    
 R.Lavrukaitis, R.Strockytė      
 6  Rimas Lavrukaitis 
 Rūta Strockytė 
  21:17  21:13      
     J.Špelveris, I.Petrulaitienė  
 7  Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
      21:2  21:15  
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 10  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
  21:15  21:14      
   J.Špelveris, I.Petrulaitienė    
 15  Valentinas Stiklius 
 Angelė Liepuonienė 
    19:21  21:6  21:3    
 J.Špelveris, I.Petrulaitienė      
 2  Juozas Špelveris 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:10  21:5    A.Morkūnas, I.Linkutė   3-a vieta
       A.Morkūnas, I.Linkutė
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   14:21  21:17  21:15
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, J.Muchina    
     A.Poderys, D.Vizgirdienė  
     A.Poderys, D.Vizgirdienė   21:17  16:21  21:15   5-a vieta
       A.Poderys, D.Vizgirdienė
     R.Lavrukaitis, R.Strockytė     24:22  21:14
     R.Lavrukaitis, R.Strockytė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:17  21:8  
         
         
       V.Pratusevičius, J.Muchina   7-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:15  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Prevelis, J.Dimšaitė      
   M.Loveikis, V.Novik    
   M.Loveikis, V.Novik     B/Ž    
     M.Loveikis, V.Novik  
   P.Bartušis, A.Meirytė     21:18  14:21  21:19  
   P.Bartušis, A.Meirytė    
   L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:16  21:18     9-a vieta
       V.Liorančas, G.Grigonė
   J.Šileris, J.Tvaskaitė         B/Ž
   J.Šileris, J.Tvaskaitė    
   A.Liočas, E.Liočaitė   21:0  21:0    
     V.Liorančas, G.Grigonė  
   V.Liorančas, G.Grigonė     18:21  21:8  21:14  
   V.Liorančas, G.Grigonė    
   V.Stiklius, A.Liepuonienė   21:17  16:21  21:18    
         
       P.Bartušis, A.Meirytė   11-a vieta
       P.Bartušis, A.Meirytė
       J.Šileris, J.Tvaskaitė   21:15  21:11
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Prevelis, J.Dimšaitė    
     M.Prevelis, J.Dimšaitė  
     L.Litvinas, E.Noreikaitė     B/Ž   13-a vieta
       V.Stiklius, A.Liepuonienė
     A.Liočas, E.Liočaitė       B/Ž
     V.Stiklius, A.Liepuonienė  
     V.Stiklius, A.Liepuonienė     B/Ž  
         
         
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   15-a vieta
       L.Litvinas, E.Noreikaitė
       A.Liočas, E.Liočaitė     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 120 121 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.