Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q, Data: 2020-06-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06 2020-06-06  
 1  Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Čižinauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [51] 15:00    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė    
 9  Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    10:21  21:12  21:16 [27']    
[46] 14:30    S.Stravinskas, V.Bubulytė      
 8  Salvijus Stravinskas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:15  16:21  21:16 [26']      
    [56] 15:30    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė  
 5  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:18  21:15 [17']  
[47] 14:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 12  Rytis Vasiliauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:17  21:19 [19']      
  [52] 15:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 13         21:15  22:20 [19']    
 P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 4  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  ->       1-a vieta
      [62] 16:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė
 3  Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
        21:10  21:19 [17']
 K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 14       ->      
  [53] 15:00    K.Šemeta, U.Pūkaitė    
 11  Dalius Martinaitis 
 Monika Janutaitė 
    21:15  21:10 [15']    
[48] 14:30    D.Martinaitis, M.Janutaitė      
 6  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:9  21:7 [12']      
    [57] 15:30    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
 7  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
      21:13  21:10 [18']  
[49] 14:30    M.Povilaitis, K.Janutaitė      
 10  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:17  21:17 [16']      
  [54] 15:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė    
 15         21:14  22:20 [19']    
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 2  Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
  ->    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [63] 16:00    M.Povilaitis, K.Janutaitė
       M.Povilaitis, K.Janutaitė   21:10  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, V.Bubulytė    
    [58] 15:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   26:24  21:16 [21']   5-a vieta
      [64] 16:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė
     D.Martinaitis, M.Janutaitė     12:21  21:15  21:14 [24']
    [59] 15:30    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
     A.Tamošaitis, T.Urbonienė   19:21  21:17  21:16 [27']  
         
         
       S.Stravinskas, V.Bubulytė   7-a vieta
      [65] 16:00    S.Stravinskas, V.Bubulytė
       D.Martinaitis, M.Janutaitė   21:16  21:16 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->    
    [60] 15:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė  
   R.Vasiliauskas, R.Bubulienė     21:13  21:19 [16']  
   R.Vasiliauskas, R.Bubulienė    
    ->     9-a vieta
      [66] 16:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
        21:18  21:18 [17']
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   ->    
    [61] 16:00    G.Fridricas, E.Keturakytė  
   G.Fridricas, E.Keturakytė     21:17  15:21  21:18 [28']  
   G.Fridricas, E.Keturakytė    
    ->    
         
       R.Vasiliauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
      [67] 16:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:19  21:12 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 112 
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.