Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-01-29, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Šarūnas Bilius 
 Anastasija Tolstaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius, A.Tolstaja        
 32       ->        
   Š.Bilius, A.Tolstaja      
 17  Ignas Geštautas 
 Aivara Kaladytė 
    15:0  15:0      
 P.Bartušis, V.Beinoraitė        
 16  Povilas Bartušis 
 Viktorija Beinoraitė 
  15:5  13:15  15:6        
     Š.Bilius, A.Tolstaja    
 9  Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
      15:8  15:1    
 A.Plavin, V.Tverskaja        
 24       ->        
   G.Miestauskas, R.Gečaitė      
 25         15:5  15:7      
 G.Miestauskas, R.Gečaitė        
 8  Giedrius Miestauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->        
       Š.Bilius, A.Tolstaja  
 5  Vaidotas Vitkauskas 
 Jevgenija Novik 
        15:12  15:2  
 V.Vitkauskas, J.Novik        
 28       ->        
   V.Vitkauskas, J.Novik      
 21         15:4  15:2      
 V.Vaivada, I.Starevičiutė        
 12  Vilius Vaivada 
 Indrė Starevičiutė 
  ->        
     D.Razas, O.Jaciuk    
 13  Andrius Girdžijauskas 
 Greta Bertauskaitė 
      15:11  15:6    
 A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė        
 20  Marius Ščelys 
 Žaidėjas Nerodomas 
  15:6  15:2        
   D.Razas, O.Jaciuk      
 29         15:1  15:0      
 D.Razas, O.Jaciuk        
 4  Dovydas Razas 
 Oksana Jaciuk 
  ->         1-a vieta
         Š.Bilius, A.Tolstaja
 3  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
          15:10  15:9
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 30       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 19         15:0  15:0      
 L.Litvinas, J.Dimšaitė        
 14  Lukas Litvinas 
 Justina Dimšaitė 
  ->        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11  Mantas Stasiulis 
 Amanda Meirytė 
      15:2  15:13    
 M.Stasiulis, A.Meirytė        
 22       ->        
   A.Jankus, V.Čekauskienė      
 27         15:4  15:1      
 A.Jankus, V.Čekauskienė        
 6  Andrius Jankus 
 Vaida Čekauskienė 
  ->        
       R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė  
 7  Aleksandr Kovaliov 
 Urtė Rokaitė 
        15:2  15:6  
 A.Kovaliov, U.Rokaitė        
 26       ->        
   A.Kovaliov, U.Rokaitė      
 23         15:1  15:1      
 J.Markūnas, G.Čekauskaitė        
 10  Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
     R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė    
 15  Alvydas Jockus 
 Daina Kairytė 
      15:6  15:9    
 A.Jockus, D.Kairytė        
 18  Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
  15:4  15:0      D.Razas, O.Jaciuk   3-a vieta
   R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė    D.Razas, O.Jaciuk
 31         15:4  15:2    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   15:5  13:15  15:12
 R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė        
 2  Ramūnas Stapušaitis 
 Akvilė Stapušaitytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Miestauskas, R.Gečaitė    
       G.Miestauskas, R.Gečaitė  
       V.Vitkauskas, J.Novik     B/Ž   5-a vieta
         A.Kovaliov, U.Rokaitė
       A.Jankus, V.Čekauskienė     15:4  15:10
       A.Kovaliov, U.Rokaitė  
       A.Kovaliov, U.Rokaitė   15:11  15:12  
           
           
         V.Vitkauskas, J.Novik   7-a vieta
       
         A.Jankus, V.Čekauskienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bartušis, V.Beinoraitė      
       
     A.Plavin, V.Tverskaja   ->    
       
     V.Vaivada, I.Starevičiutė       
       
     A.Girdžijauskas, G.Bertauskaitė   ->     9-a vieta
       
     L.Litvinas, J.Dimšaitė       
       
     M.Stasiulis, A.Meirytė   ->    
       
     J.Markūnas, G.Čekauskaitė       
       
     A.Jockus, D.Kairytė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   I.Geštautas, A.Kaladytė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   M.Ščelys, Ž.Nerodomas         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   T.Liorančas, G.Grigonė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 112 ... 114 115 
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.