Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
KELMĖS TAURĖ 2005, Data: 2005-04-02, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salėje  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17  Arnas Urbutis      21:2      
 M.Atkočaitis        
 16  Martynas Atkočaitis    21:0        
     A.Plavin    
 9  Mantas Pranauskas        15:2  15:7    
 M.Pranauskas        
 24       ->        
   K.Bartoševičius      
 25         21:0      
 K.Bartoševičius        
 8  Karolis Bartoševičius    ->        
       A.Plavin  
 5  Marius Ščelys          15:4  15:4  
 M.Ščelys        
 28       ->        
   L.Zavadskis      
 21  Tadas Vekeris      21:16      
 L.Zavadskis        
 12  Linas Zavadskis    21:1        
     Ž.Eismontas    
 13  Povilas Bartušis        15:10  15:1    
 P.Bartušis        
 20  Marius Česnavičius    ->        
   Ž.Eismontas      
 29         21:9      
 Ž.Eismontas        
 4  Žygimantas Eismontas    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3  Lukas Litvinas            15:2  15:1
 L.Litvinas        
 30       ->        
   L.Litvinas      
 19  Kęstas Katkauskas      21:0      
 L.Sparnauskis        
 14  Laurynas Sparnauskis    ->        
     L.Litvinas    
 11  Tautvydas Liorančas        15:4  15:6    
 T.Liorančas        
 22  Ignas Reznikas    21:5        
   A.Narkis      
 27         21:1      
 A.Narkis        
 6  Augustinas Narkis    ->        
       V.Česnavičius  
 7  Martynas Prevelis          15:17  15:13  15:2  
 M.Prevelis        
 26       ->        
   M.Prevelis      
 23         21:11      
 A.Jockus        
 10  Alvydas Jockus    ->        
     V.Česnavičius    
 15  Gytis Bernotas        15:3  15:4    
 G.Bernotas        
 18  Lukas Kavaliauskas    ->      Ž.Eismontas   3-a vieta
   V.Česnavičius    L.Litvinas
 31         21:6    L.Litvinas   15:1  12:15  15:9
 V.Česnavičius        
 2  Vaidotas Česnavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Bartoševičius    
       K.Bartoševičius  
       L.Zavadskis   21:8   5-a vieta
         K.Bartoševičius
       A.Narkis     21:15
       M.Prevelis  
       M.Prevelis   15:17  15:6  15:12  
           
           
         L.Zavadskis   7-a vieta
         A.Narkis
         A.Narkis   21:1
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Atkočaitis      
     M.Pranauskas    
     M.Pranauskas   21:18    
       M.Ščelys  
     M.Ščelys     21:12  
     M.Ščelys    
     P.Bartušis   21:9     9-a vieta
         A.Jockus
     L.Sparnauskis       21:11
     T.Liorančas    
     T.Liorančas   23:21    
       A.Jockus  
     A.Jockus     21:17  
     A.Jockus    
     G.Bernotas   21:3    
           
         M.Pranauskas   11-a vieta
         M.Pranauskas
         T.Liorančas   21:14
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Atkočaitis    
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   21:13   13-a vieta
         P.Bartušis
       L.Sparnauskis     21:10
       L.Sparnauskis  
       G.Bernotas   21:10  
           
           
         M.Atkočaitis   15-a vieta
         M.Atkočaitis
    Dėl 17-32 vietos      G.Bernotas   21:0
         
   A.Urbutis      
   A.Urbutis   ->      
     A.Urbutis    
      ->    
       
    ->      
       M.Česnavičius  
        21:9  
   T.Vekeris      
   T.Vekeris   ->      
     M.Česnavičius    
   M.Česnavičius     21:19    
   M.Česnavičius      
    ->       17-a vieta
         K.Katkauskas
          21:3
   K.Katkauskas      
   K.Katkauskas   ->      
     K.Katkauskas    
   I.Reznikas     21:11    
   I.Reznikas      
    ->      
       K.Katkauskas  
        21:3  
       
    ->      
     L.Kavaliauskas    
   L.Kavaliauskas     ->    
   L.Kavaliauskas      
    ->    A.Urbutis   19-a vieta
         L.Kavaliauskas
         L.Kavaliauskas   21:15
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Vekeris  
       T.Vekeris   ->   21-a vieta
         I.Reznikas
       I.Reznikas     21:10
       I.Reznikas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 112 ... 114 115 
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.