Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 16  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  15:3  15:2 [14']      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 9  Ovidijus Kučinskas 
 Rugilė Gečaitė 
    15:8  15:4 [19']    
 A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė      
 8  Arnoldas Slušnys 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  15:13  15:1 [21']      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 5  Sergej Leonovič 
 Oksana Jaciuk 
      15:8  15:5 [23']  
 S.Leonovič, O.Jaciuk      
 12  Edgaras Slušnys 
 Viktorija Tverskaja 
  15:2  15:5 [14']      
   R.Butkus, L.Bandholm    
 13  Alan Plavin 
 Diana Jaciuk 
    6:15  15:10  15:11 [31']    
 R.Butkus, L.Bandholm      
 4  Ričardas Butkus 
 Ligita Bandholm 
  15:0  15:1 [11']       1-a vieta
       A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė
 3  Šarūnas Bilius 
 Gerda Voitechovskaja 
        15:7  15:5 [27']
 Š.Bilius, G.Voitechovskaja      
 14  Povilas Bartušis 
 Žaidėjas Nerodomas 
  15:1  15:6 [17']      
   Š.Bilius, G.Voitechovskaja    
 11  Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
    15:13  15:10 [21']    
 D.Butkus, R.Šulnienė      
 6  Deividas Butkus 
 Rasa Šulnienė 
  15:12  15:5 [19']      
     A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė  
 7  Andrius Jankus 
 Emilija Liočaitė 
      15:6  15:5 [26']  
 A.Kovaliov, V.Ivaščenkova      
 10  Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Ivaščenkova 
  4:15  15:4  17:14 [31']      
   A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė    
 15  Mindaugas Loveikis 
 Justina Dimšaitė 
    15:0  15:2 [13']    
 A.Kvedarauskas, A.Stapušaitytė      
 2  Aivaras Kvedarauskas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  15:0  15:0 [7']    R.Butkus, L.Bandholm   3-a vieta
       Š.Bilius, G.Voitechovskaja
       Š.Bilius, G.Voitechovskaja   15:12  15:9 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė    
     S.Leonovič, O.Jaciuk  
     S.Leonovič, O.Jaciuk   15:7  15:3 [16']   5-a vieta
       S.Leonovič, O.Jaciuk
     D.Butkus, R.Šulnienė     17:15  15:0 [21']
     D.Butkus, R.Šulnienė  
     A.Kovaliov, V.Ivaščenkova   11:15  15:3  15:4 [29']  
         
         
       A.Slušnys, U.Vasiliauskaitė   7-a vieta
     
       A.Kovaliov, V.Ivaščenkova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė      
     
   O.Kučinskas, R.Gečaitė   ->    
     
   E.Slušnys, V.Tverskaja       
     
   A.Plavin, D.Jaciuk   ->     9-a vieta
     
   P.Bartušis, Ž.Nerodomas       
     
   D.Razas, A.Meirytė   ->    
     
   A.Jankus, E.Liočaitė       
     
   M.Loveikis, J.Dimšaitė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 110 111 112 ... 115 116 
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.