Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas, Data: 2007-11-03, Vieta: Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-11-03 2007-11-03 2007-11-03 2007-11-04  
 1  Lukas Rimkus 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[65] 18:40   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė      
 16       ->      
  [73] 19:30   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė    
 9  Deividas Dzenys 
 Gerda Levickytė 
    21:2  21:8 [15']    
[66] 18:40   P.Bartušis, L.Bagdonaitė      
 8  Petras Bartušis 
 Loreta Bagdonaitė 
  21:9  21:14 [19']      
    [81] 20:20   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė  
 5  Audrius Muižininkas 
 Vakarė Šiukštaitė 
      21:7  21:10 [19']  
[67] 18:40   A.Muižininkas, V.Šiukštaitė      
 12  Dominykas Juškys 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:13  21:16 [23']      
  [74] 19:30   M.Golubevas, V.Žymantė    
 13         21:5  21:7 [20']    
[68] 18:40   M.Golubevas, V.Žymantė      
 4  Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantė 
  ->       1-a vieta
      [113] 12:30   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė
 3  Renaldas Šileris 
 Vaiva Austrevičiutė 
        21:15  21:6 [16']
[69] 19:05   R.Šileris, V.Austrevičiutė      
 14       ->      
  [75] 19:30   R.Šileris, V.Austrevičiutė    
 11  Edgaras Gusarovas 
 Laura Daunytė 
    21:6  21:6 [15']    
[70] 19:05   M.Bogdanovič, D.Muchina      
 6  Miroslavas Bogdanovič 
 Darina Muchina 
  21:16  21:19 [19']      
    [82] 20:20   R.Šileris, V.Austrevičiutė  
 7  Mantvydas Dapšys 
 Lukrecija Vaitkutė 
      21:16  21:15 [19']  
[71] 19:05   N.Bičkovas, G.Gečaitė      
 10  Nedas Bičkovas 
 Gabrielė Gečaitė 
  21:11  21:13 [20']      
  [76] 19:30   L.Sparnauskis, G.Janušonytė    
 15         21:10  21:15 [17']    
[72] 19:05   L.Sparnauskis, G.Janušonytė      
 2  Laurynas Sparnauskis 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    M.Golubevas, V.Žymantė   3-a vieta
      [114] 12:30   M.Golubevas, V.Žymantė
       L.Sparnauskis, G.Janušonytė   21:12  21:14 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Bartušis, L.Bagdonaitė    
    [83] 20:20   P.Bartušis, L.Bagdonaitė  
     A.Muižininkas, V.Šiukštaitė   21:14  21:16 [24']   5-a vieta
      [115] 12:30   M.Bogdanovič, D.Muchina
     M.Bogdanovič, D.Muchina     21:13  21:19 [18']
    [84] 20:20   M.Bogdanovič, D.Muchina  
     N.Bičkovas, G.Gečaitė   21:17  21:19 [20']  
         
         
       A.Muižininkas, V.Šiukštaitė   7-a vieta
      [116] 12:30   N.Bičkovas, G.Gečaitė
       N.Bičkovas, G.Gečaitė   21:5  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [77] 19:55   D.Dzenys, G.Levickytė    
   D.Dzenys, G.Levickytė   ->    
    [85] 20:45   D.Juškys, G.Bilvardaitė  
   D.Juškys, G.Bilvardaitė     16:21  21:19  21:18 [34']  
  [78] 19:55   D.Juškys, G.Bilvardaitė    
    ->     9-a vieta
      [117] 12:55   E.Gusarovas, L.Daunytė
        21:16  21:15 [23']
  [79] 19:55   E.Gusarovas, L.Daunytė    
   E.Gusarovas, L.Daunytė   ->    
    [86] 20:45   E.Gusarovas, L.Daunytė  
   M.Dapšys, L.Vaitkutė     15:21  21:9  21:9 [28']  
  [80] 19:55   M.Dapšys, L.Vaitkutė    
    ->    
         
       D.Dzenys, G.Levickytė   11-a vieta
      [118] 12:55   D.Dzenys, G.Levickytė
       M.Dapšys, L.Vaitkutė   21:15  21:13 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [87] 20:45   .  
      ->   13-a vieta
      [119] 12:55   .
        ->
    [88] 20:45   .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [120] 12:55   .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.