Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
[185] 19:25   A.Rimkus      
 16  Gediminas Zaborskis    13:21  21:14  21:8 [35']      
  [203] 20:20   A.Rimkus    
 9  Eduard Goss      21:19  21:18 [28']    
[186] 19:25   E.Goss      
 8  Vidas Pilvinis    21:15  22:20 [34']      
    [220] 21:15   A.Rimkus  
 5  Darius Kairys        11:21  21:9  21:18 [43']  
[187] 19:25   D.Kairys      
 12  Laimonas Bečalis    21:13  21:15 [23']      
  [204] 20:20   A.Slušnys    
 13  Arnoldas Slušnys      21:13  22:20 [23']    
[188] 19:25   A.Slušnys      
 4  Audrius Vilčinskas    21:19  21:6 [21']       1-a vieta
      [230] 21:45   A.Rimkus
 3  Elmoras Adakauskas          19:21  21:13  21:13 [33']
[189] 19:25   E.Adakauskas      
 14  Jonas Seniūnas    21:10  21:8 [25']      
  [205] 20:20   E.Adakauskas    
 11  Ramūnas Galvanauskas      19:21  21:12  21:17 [41']    
[190] 19:50   T.Grigas      
 6  Tomas Grigas    21:15  21:14 [31']      
    [221] 21:15   S.Eibukas  
 7  Steponas Januška        21:19  21:14 [25']  
[191] 19:50   S.Januška      
 10  Rolandas Žaldokas    21:23  21:19  21:16 [40']      
  [206] 20:20   S.Eibukas    
 15   Javed Iqbal      21:16  21:19 [26']    
[192] 19:50   S.Eibukas      
 2  Saulius Eibukas    21:19  21:16 [27']    A.Slušnys   3-a vieta
      [231] 21:45   A.Slušnys
       E.Adakauskas   21:19  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Goss    
    [222] 21:15   E.Goss  
     D.Kairys   21:19  21:17 [36']   5-a vieta
     
     T.Grigas     ->
    [223] 21:15   S.Januška  
     S.Januška   21:13  21:15 [36']  
         
         
       D.Kairys   7-a vieta
     
       T.Grigas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Zaborskis      
  [207] 20:20   G.Zaborskis    
   V.Pilvinis   17:21  21:19  24:22 [49']    
    [224] 21:15   A.Vilčinskas  
   L.Bečalis       B/Ž  
  [208] 20:20   A.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas   21:19  20:22  21:12 [38']     9-a vieta
       A.Vilčinskas
   J.Seniūnas       15:21  21:19  21:15 [33']
  [209] 20:20   J.Seniūnas    
   R.Galvanauskas   21:10  21:8 [20']    
    [225] 21:15   J.Seniūnas  
   R.Žaldokas     21:16  21:11 [29']  
  [210] 20:45   J.Iqbal    
   J.Iqbal   14:21  21:14  21:18 [34']    
         
       G.Zaborskis   11-a vieta
     
       J.Iqbal   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Pilvinis    
     
     L.Bečalis   ->   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas     ->
     
     R.Žaldokas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 114 115 
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.