Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2008-01-05, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-01-05 2008-01-05 2008-01-05  
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė      
 16  Rugilė Gečaitė      B/Ž      
  [38] 14:45   A.Stapušaitytė    
 9  Ieva Linkutė      21:12  21:4 [19']    
[15] 12:15   I.Linkutė      
 8  Emilija Liočaitė    21:17  17:21  21:11 [32']      
    [62] 17:15   A.Stapušaitytė  
 5  Rasa Šulnienė        21:6  21:11 [25']  
[16] 12:15   R.Šulnienė      
 12  Emilija Unte    21:11  21:9 [17']      
  [39] 14:45   R.Šulnienė    
 13  Agnė Kupliauskaitė      21:18  20:22  23:21 [41']    
[17] 12:40   O.Jaciuk      
 4  Oksana Jaciuk    21:5  21:3 [12']       1-a vieta
       A.Stapušaitytė
 3  Gerda Voitechovskaja          21:7  21:11 [25']
[18] 12:40   G.Voitechovskaja      
 14  Deima Navickienė    21:7  21:8 [18']      
  [40] 14:45   G.Voitechovskaja    
 11  Amanda Meirytė      21:19  21:12 [26']    
[19] 12:40   U.Vasiliauskaitė      
 6  Ugnė Vasiliauskaitė    21:12  21:8 [19']      
    [63] 17:15   K.Dovydaitytė  
 7  Indrė Starevičiutė        21:15  21:14 [23']  
[20] 12:40   I.Starevičiutė      
 10  Giedrė Grigonė    21:14  21:9 [19']      
  [41] 15:10   K.Dovydaitytė    
 15  Dominyka Bortnikaitė      21:12  21:10 [21']    
[21] 13:05   K.Dovydaitytė      
 2  Kristina Dovydaitytė    21:1  21:1 [16']    R.Šulnienė   3-a vieta
       G.Voitechovskaja
       G.Voitechovskaja   22:20  22:20 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Linkutė    
    [64] 17:15   O.Jaciuk  
     O.Jaciuk   21:15  21:17 [23']   5-a vieta
       O.Jaciuk
     U.Vasiliauskaitė     21:17  21:11 [21']
    [65] 17:40   U.Vasiliauskaitė  
     I.Starevičiutė   21:14  21:14 [18']  
         
         
       I.Linkutė   7-a vieta
       I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė   21:16  21:19 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Gečaitė      
  [42] 15:10   E.Liočaitė    
   E.Liočaitė     B/Ž    
    [66] 17:40   E.Unte  
   E.Unte     21:16  21:7 [16']  
  [43] 15:10   E.Unte    
   A.Kupliauskaitė   21:16  21:9 [20']     9-a vieta
       E.Unte
   D.Navickienė       21:14  18:21  21:15 [34']
  [44] 15:10   A.Meirytė    
   A.Meirytė   21:11  21:10 [19']    
    [67] 17:40   G.Grigonė  
   G.Grigonė     21:18  22:20 [23']  
  [45] 15:35   G.Grigonė    
   D.Bortnikaitė   21:6  21:3 [18']    
         
       E.Liočaitė   11-a vieta
       E.Liočaitė
       A.Meirytė   21:16  19:21  21:15 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Gečaitė    
    [68] 17:40   A.Kupliauskaitė  
     A.Kupliauskaitė     B/Ž   13-a vieta
       A.Kupliauskaitė
     D.Navickienė       B/Ž
    [69] 18:05   D.Navickienė  
     D.Bortnikaitė   21:6  21:8 [12']  
         
         
       R.Gečaitė   15-a vieta
       D.Bortnikaitė
       D.Bortnikaitė     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.