Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2008-01-05, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Kęstutis Navickas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, A.Stapušaitytė      
 16       ->      
   K.Navickas, A.Stapušaitytė    
 9  Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
    21:8  21:9 [17']    
 E.Slušnys, I.Linkutė      
 8  Edgaras Slušnys 
 Ieva Linkutė 
  21:19  21:17 [21']      
     K.Navickas, A.Stapušaitytė  
 5  Paulius Geležiūnas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:19  21:15 [22']  
 P.Geležiūnas, I.Starevičiutė      
 12  Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
  15:21  21:9  21:11 [29']      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 13  Povilas Bartušis 
 Giedrė Grigonė 
    21:17  21:11 [24']    
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 4  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:6  21:12 [20']       1-a vieta
       K.Navickas, A.Stapušaitytė
 3  Klaudijus Kašinskis 
 Rasa Šulnienė 
        21:12  21:19 [23']
 K.Kašinskis, R.Šulnienė      
 14  Maksimas Koren 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:6  21:7 [24']      
   K.Kašinskis, R.Šulnienė    
 11  Lukas Litvinas 
 Emilija Liočaitė 
    21:15  20:22  23:21 [36']    
 P.Rakauskas, O.Jaciuk      
 6  Paulius Rakauskas 
 Oksana Jaciuk 
  21:10  21:12 [22']      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 7  Vaidotas Vitkauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      21:17  21:16 [27']  
 V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė      
 10  Arnoldas Slušnys 
 Salvinija Tarvydaitė 
  21:9  21:15 [21']      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 15         21:17  21:15 [17']    
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 2  Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   3-a vieta
       K.Kašinskis, R.Šulnienė
       K.Kašinskis, R.Šulnienė   18:21  21:11  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Slušnys, I.Linkutė    
     P.Geležiūnas, I.Starevičiutė  
     P.Geležiūnas, I.Starevičiutė   21:18  21:12 [20']   5-a vieta
       P.Geležiūnas, I.Starevičiutė
     P.Rakauskas, O.Jaciuk     21:14  21:10 [18']
     V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė  
     V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė   21:13  12:21  21:16 [27']  
         
         
       E.Slušnys, I.Linkutė   7-a vieta
       P.Rakauskas, O.Jaciuk
       P.Rakauskas, O.Jaciuk   21:9  19:21  21:14 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Razas, A.Meirytė    
   D.Razas, A.Meirytė   ->    
     D.Razas, A.Meirytė  
   K.Dauskurtas, E.Unte     21:18  21:14 [16']  
   K.Dauskurtas, E.Unte    
   P.Bartušis, G.Grigonė   21:8  21:16 [18']     9-a vieta
       D.Razas, A.Meirytė
   M.Koren, A.Kupliauskaitė       21:17  21:10 [19']
   L.Litvinas, E.Liočaitė    
   L.Litvinas, E.Liočaitė   21:8  21:2 [18']    
     A.Slušnys, S.Tarvydaitė  
   A.Slušnys, S.Tarvydaitė     21:15  23:21 [20']  
   A.Slušnys, S.Tarvydaitė    
    ->    
         
       K.Dauskurtas, E.Unte   11-a vieta
       K.Dauskurtas, E.Unte
       L.Litvinas, E.Liočaitė   21:13  21:18 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Bartušis, G.Grigonė  
     P.Bartušis, G.Grigonė   ->   13-a vieta
       P.Bartušis, G.Grigonė
     M.Koren, A.Kupliauskaitė     21:16  21:6 [19']
     M.Koren, A.Kupliauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.