Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2008-01-12, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 16       ->      
   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 9  Audrius Pačkauskas 
 Vytautas Valaitis 
    21:9  21:15    
 V.Liorančas, B.Lozinskis      
 8  Vilmantas Liorančas 
 Borisas Lozinskis 
  21:11  14:21  21:12      
     A.Petkevičius, J.Špelveris  
 5  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
      21:8  21:19  
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 12       ->      
   K.Adomaitis, A.Poderys    
 13         21:15  21:10    
 V.Giedraitis, V.Paulauskas      
 4  Valdas Giedraitis 
 Valdas Paulauskas 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, J.Špelveris
 3  Gediminas Gresevičius 
 Mantas Gresevičius 
        21:10  21:19
 G.Gresevičius, M.Gresevičius      
 14       ->      
   G.Gresevičius, M.Gresevičius    
 11         21:15  21:6    
 V.Pratusevičius, V.Stiklius      
 6  Vilmantas Pratusevičius 
 Valentinas Stiklius 
  ->      
     V.Bradūnas, R.Lavrukaitis  
 7  Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
      21:18  21:17  
 L.Litvinas, K.Supronas      
 10  Lukas Litvinas 
 Kęstutis Supronas 
  21:17  21:11      
   V.Bradūnas, R.Lavrukaitis    
 15         21:15  23:21    
 V.Bradūnas, R.Lavrukaitis      
 2  Vidas Bradūnas 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    K.Adomaitis, A.Poderys   3-a vieta
       G.Gresevičius, M.Gresevičius
       G.Gresevičius, M.Gresevičius   21:11  21:8
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Liorančas, B.Lozinskis    
     V.Giedraitis, V.Paulauskas  
     V.Giedraitis, V.Paulauskas   21:13  21:11   5-a vieta
       V.Giedraitis, V.Paulauskas
     V.Pratusevičius, V.Stiklius     20:22  21:17  21:17
     V.Pratusevičius, V.Stiklius  
     L.Litvinas, K.Supronas   17:21  21:11  21:16  
         
         
       V.Liorančas, B.Lozinskis   7-a vieta
       L.Litvinas, K.Supronas
       L.Litvinas, K.Supronas   21:13  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pačkauskas, V.Valaitis    
   A.Pačkauskas, V.Valaitis   ->    
     A.Pačkauskas, V.Valaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Grincevičius, A.Vizgirda
        21:15  21:19
   .    
    ->    
     D.Grincevičius, A.Vizgirda  
   D.Grincevičius, A.Vizgirda     ->  
   D.Grincevičius, A.Vizgirda    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.