Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2008-01-12, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9  Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
    19:21  21:10  21:11    
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 8  Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  21:17  21:18      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      17:21  21:11  21:9  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 12  Valdas Giedraitis 
 Regina Narijauskaitė 
  21:10  21:19      
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
 13  Valdas Paulauskas 
 Gintautė Railaitė 
    12:21  21:17  21:13    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  17:21  21:9  21:9       1-a vieta
       J.Špelveris, E.Liočaitė
 3  Gediminas Gresevičius 
 Indrė Starevičiutė 
        21:16  8:21  22:20
 G.Gresevičius, I.Starevičiutė      
 14  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:9  21:15      
   R.Lavrukaitis, V.Čekauskienė    
 11  Mantas Gresevičius 
 Justina Dimšaitė 
    17:21  21:16  21:19    
 R.Lavrukaitis, V.Čekauskienė      
 6  Rimas Lavrukaitis 
 Vaida Čekauskienė 
  21:11  21:15      
     J.Špelveris, E.Liočaitė  
 7  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
      21:14  22:20  
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 10  Vidas Bradūnas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:10  21:15      
   J.Špelveris, E.Liočaitė    
 15         21:11  21:17    
 J.Špelveris, E.Liočaitė      
 2  Juozas Špelveris 
 Emilija Liočaitė 
  ->    A.Poderys, A.Liepuonienė   3-a vieta
       A.Poderys, A.Liepuonienė
       R.Lavrukaitis, V.Čekauskienė   21:18  15:21  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Litvinas, E.Noreikaitė    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   13:21  21:16  21:19   5-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
     G.Gresevičius, I.Starevičiutė     21:14  21:15
     G.Gresevičius, I.Starevičiutė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   13:21  21:8  21:16  
         
         
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   7-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:17  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
   V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   ->    
     V.Giedraitis, R.Narijauskaitė  
   V.Giedraitis, R.Narijauskaitė     21:16  21:16  
   V.Giedraitis, R.Narijauskaitė    
   V.Paulauskas, G.Railaitė   21:13  21:17     9-a vieta
       V.Bradūnas, I.Jasiūnienė
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė       21:14  12:21  21:17
   M.Gresevičius, J.Dimšaitė    
   M.Gresevičius, J.Dimšaitė   21:14  21:12    
     V.Bradūnas, I.Jasiūnienė  
   V.Bradūnas, I.Jasiūnienė     24:22  21:10  
   V.Bradūnas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   11-a vieta
       M.Gresevičius, J.Dimšaitė
       M.Gresevičius, J.Dimšaitė   21:16  20:22  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Paulauskas, G.Railaitė  
     V.Paulauskas, G.Railaitė   ->   13-a vieta
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     21:11  21:19
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.