Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2008-01-19, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk 
 Daina Kairytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk, D.Kairytė      
 16       ->      
   O.Jaciuk, D.Kairytė    
 9  Gintarė Bilvardaitė 
 Agnė Prišmantaitė 
    21:3  21:6    
 I.Baniulytė, V.Salygina      
 8  Ieva Baniulytė 
 Veronika Salygina 
  21:8  21:11      
     O.Jaciuk, D.Kairytė  
 5  Indrė Adomaitytė 
 Greta Parnarauskaitė 
      21:3  21:11  
 I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė      
 12  Gabrielė Gečaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:3  21:4      
   G.Grigonė, L.Sprainytė    
 13         21:13  21:19    
 G.Grigonė, L.Sprainytė      
 4  Giedrė Grigonė 
 Lina Sprainytė 
  ->       1-a vieta
       O.Jaciuk, D.Kairytė
 3  Ugnė Vasiliauskaitė 
 Ieva Linkutė 
        21:19  21:16
 U.Vasiliauskaitė, I.Linkutė      
 14       ->      
   U.Vasiliauskaitė, I.Linkutė    
 11  Goda Krivonosovaitė 
 Gita Venckutė 
    21:8  21:9    
 D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė      
 6  Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:10  21:8      
     U.Vasiliauskaitė, I.Linkutė  
 7  Gintarė Gečaitė 
 Ramunė Ričkutė 
      22:20  17:21  21:18  
 G.Gečaitė, R.Ričkutė      
 10  Raimonda Jocytė 
 Ema Šilauskaitė 
  21:15  21:17      
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 15         21:8  21:6    
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 2  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  ->    G.Grigonė, L.Sprainytė   3-a vieta
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   21:10  21:6
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Baniulytė, V.Salygina    
     I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė  
     I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė   21:13  12:21  21:17   5-a vieta
       I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė
     D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė     21:17  21:15
     D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė  
     G.Gečaitė, R.Ričkutė   15:21  22:20  21:15  
         
         
       I.Baniulytė, V.Salygina   7-a vieta
       I.Baniulytė, V.Salygina
       G.Gečaitė, R.Ričkutė   21:16  8:21  21:11
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bilvardaitė, A.Prišmantaitė    
   G.Bilvardaitė, A.Prišmantaitė   ->    
     G.Bilvardaitė, A.Prišmantaitė  
   G.Gečaitė, G.Janušonytė     21:13  21:15  
   G.Gečaitė, G.Janušonytė    
    ->     9-a vieta
       R.Jocytė, E.Šilauskaitė
        17:21  21:14  21:11
   G.Krivonosovaitė, G.Venckutė    
   G.Krivonosovaitė, G.Venckutė   ->    
     R.Jocytė, E.Šilauskaitė  
   R.Jocytė, E.Šilauskaitė     21:13  21:15  
   R.Jocytė, E.Šilauskaitė    
    ->    
         
       G.Gečaitė, G.Janušonytė   11-a vieta
       G.Krivonosovaitė, G.Venckutė
       G.Krivonosovaitė, G.Venckutė   21:14  21:16
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.