Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-02-03  
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   G.Voitechovskaja    
 9  Erika Noreikaitė      21:16  21:10 [17']    
 E.Noreikaitė      
 8  Amanda Meirytė    19:21  21:13  21:6 [31']      
     G.Voitechovskaja  
 5  Daina Kairytė        21:14  21:16 [18']  
 D.Kairytė      
 12  Dominyka Bortnikaitė    21:11  21:7 [13']      
   D.Kairytė    
 13         21:7  21:12 [17']    
 G.Čekauskaitė      
 4  Gabija Čekauskaitė    ->       1-a vieta
      [13] 11:00   G.Voitechovskaja
 3  Indrė Starevičiutė          21:12  21:17 [22']
 I.Starevičiutė      
 14       ->      
   I.Starevičiutė    
 11  Agnė Kupliauskaitė      10:21  21:17  21:13 [30']    
 I.Linkutė      
 6  Ieva Linkutė    21:19  21:4 [13']      
     O.Jaciuk  
 7  Emilija Liočaitė        15:21  21:18  21:9 [30']  
 E.Liočaitė      
 10  Emilija Unte    21:13  21:15 [15']      
   O.Jaciuk    
 15         21:6  21:12 [11']    
 O.Jaciuk      
 2  Oksana Jaciuk    ->    D.Kairytė   3-a vieta
      [14] 11:00   D.Kairytė
       I.Starevičiutė   21:15  23:21 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė  
     G.Čekauskaitė   25:23  21:13 [20']   5-a vieta
      [15] 11:00   E.Liočaitė
     I.Linkutė     19:21  21:19  21:17 [35']
     E.Liočaitė  
     E.Liočaitė   21:16  21:19 [18']  
         
         
       G.Čekauskaitė   7-a vieta
      [16] 11:00   I.Linkutė
       I.Linkutė   21:19  23:25  21:14 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Meirytė    
   A.Meirytė   ->    
     A.Meirytė  
   D.Bortnikaitė     21:8  21:8 [12']  
   D.Bortnikaitė    
    ->     9-a vieta
      [17] 11:20   E.Unte
        21:17  22:20 [25']
   A.Kupliauskaitė    
   A.Kupliauskaitė   ->    
     E.Unte  
   E.Unte     21:5  21:7 [12']  
   E.Unte    
    ->    
         
       D.Bortnikaitė   11-a vieta
      [33]  A.Kupliauskaitė
       A.Kupliauskaitė   21:4  21:7 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
      [34]  .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [35]  .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 121 122 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.