Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras, Data: 2005-11-12, Vieta: “Bastilijos” sporto centre, Tauragėje  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17  Kęstas Katkauskas      15:2  15:0      
 T.Vekeris        
 16  Tadas Vekeris    15:10  15:1        
     A.Plavin    
 9  Laurynas Sparnauskis        15:0  15:0    
 A.Kučinskas        
 24  Arnas Kučinskas    15:13  15:6        
   R.Serapinas      
 25  Arnoldas Mockus      15:13  15:12      
 R.Serapinas        
 8  Rapolas Serapinas    15:0  15:0        
       A.Plavin  
 5  Tautvydas Liorančas          15:2  15:1  
 T.Liorančas        
 28  Žymantas Nemčinskas    15:2  15:6        
   T.Liorančas      
 21  Modestas Galdikas      15:12  15:5      
 L.Rimkus        
 12  Lukas Rimkus    15:1  15:2        
     M.Prevelis    
 13  Renaldas Šileris        15:3  15:0    
 R.Šileris        
 20  Marius Česnavičius    15:11  15:6        
   M.Prevelis      
 29  Tadas Perminas      15:1  15:1      
 M.Prevelis        
 4  Martynas Prevelis    15:0  15:0         1-a vieta
         A.Plavin
 3  Augustinas Narkis            15:3  15:3
 A.Narkis        
 30       ->        
   A.Narkis      
 19  Deividas Lembertas      15:2  15:8      
 G.Bernotas        
 14  Gytis Bernotas    15:6  15:3        
     A.Narkis    
 11  Domantas Bartušis        15:12  15:12    
 D.Bartušis        
 22  Petras Bartušis    15:4  15:7        
   M.Pranauskas      
 27  Tautvydas Raila      15:2  15:0      
 M.Pranauskas        
 6  Mantas Pranauskas    15:0  15:2        
       P.Bartušis  
 7  Povilas Bartušis          15:11  15:7  
 P.Bartušis        
 26  Lukas Genutis    15:0  15:3        
   P.Bartušis      
 23  Ernestas Stonkus      15:7  15:4      
 M.Atkočaitis        
 10  Martynas Atkočaitis    15:1  15:5        
     P.Bartušis    
 15  Simonas Jocys        15:9  15:8    
 S.Jocys        
 18  Arnas Urbutis    15:0  15:3      M.Prevelis   3-a vieta
   K.Bartoševičius    M.Prevelis
 31         15:4  15:6    A.Narkis   15:7  15:9
 K.Bartoševičius        
 2  Karolis Bartoševičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Serapinas    
       T.Liorančas  
       T.Liorančas   15:6  10:15  15:1   5-a vieta
         K.Bartoševičius
       M.Pranauskas     15:2  15:2
       K.Bartoševičius  
       K.Bartoševičius   15:9  15:2  
           
           
         R.Serapinas   7-a vieta
         M.Pranauskas
         M.Pranauskas   15:10  15:9
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Vekeris      
     A.Kučinskas    
     A.Kučinskas   15:9  15:4    
       A.Kučinskas  
     L.Rimkus     15:13  17:14  
     L.Rimkus    
     R.Šileris   15:9  15:0     9-a vieta
         M.Atkočaitis
     G.Bernotas       14:17  15:6  15:7
     G.Bernotas    
     D.Bartušis   15:4  15:8    
       M.Atkočaitis  
     M.Atkočaitis     15:0  15:0  
     M.Atkočaitis    
     S.Jocys   15:13  15:10    
           
         L.Rimkus   11-a vieta
         L.Rimkus
         G.Bernotas   15:4  15:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Vekeris    
       T.Vekeris  
       R.Šileris   10:15  15:10  15:6   13-a vieta
         S.Jocys
       D.Bartušis     15:1  15:3
       S.Jocys  
       S.Jocys   15:3  15:5  
           
           
         R.Šileris   15-a vieta
         R.Šileris
    Dėl 17-32 vietos      D.Bartušis   15:12  11:15  15:9
         
   K.Katkauskas      
   K.Katkauskas   ->      
     L.Sparnauskis    
   L.Sparnauskis     15:11  15:6    
   L.Sparnauskis      
   A.Mockus   15:0  15:3      
       L.Sparnauskis  
   Ž.Nemčinskas       15:3  15:0  
   M.Galdikas      
   M.Galdikas   15:7  15:5      
     M.Galdikas    
   M.Česnavičius     15:10  15:12    
   M.Česnavičius      
   T.Perminas   15:3  15:9       17-a vieta
         L.Sparnauskis
          15:3  15:1
   D.Lembertas      
   D.Lembertas   ->      
     D.Lembertas    
   P.Bartušis     15:1  15:6    
   P.Bartušis      
   T.Raila   5:15  15:12  15:8      
       D.Lembertas  
   L.Genutis       15:11  15:13  
   E.Stonkus      
   E.Stonkus   15:10  15:4      
     E.Stonkus    
   A.Urbutis     11:15  15:7  15:2    
   A.Urbutis      
    ->    M.Galdikas   19-a vieta
         E.Stonkus
         E.Stonkus     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Katkauskas    
       K.Katkauskas  
       M.Česnavičius   15:12  15:8   21-a vieta
         K.Katkauskas
       P.Bartušis     15:6  15:4
       A.Urbutis  
       A.Urbutis   15:1  15:9  
           
           
         M.Česnavičius   23-a vieta
         M.Česnavičius
         P.Bartušis   15:4  15:4
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Mockus    
     A.Mockus   ->    
       T.Perminas  
     Ž.Nemčinskas     15:1  15:3  
     T.Perminas    
     T.Perminas   15:4  15:1     25-a vieta
         T.Perminas
          15:12  15:0
     T.Raila    
     T.Raila   ->    
       L.Genutis  
     L.Genutis     11:15  15:6  17:15  
     L.Genutis    
      ->    
           
         A.Mockus   27-a vieta
         A.Mockus
         T.Raila   15:9  8:15  15:13
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       Ž.Nemčinskas  
       Ž.Nemčinskas   ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 120 121 
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.